Психіатрія – галузь клінічної медицини, що вивчає психічні розлади. Такі недуги соціально стигматизовані у суспільстві. Тому більшість людей соромиться того, щоб відвідати прийом у психіатра. Насправді психічні захворювання нічим не кращі і не гірші «звичних», як от головний біль, апендицит або перелом руки. Тому якщо людина відчуває, як з нею відбуваються негативні зміни психічного характеру – їй так само терміново потрібна допомога спеціаліста.

Лікар психіатр в Києві

Лікар психіатр в Києві – не рідкість. Ми живемо в досить турбулентні часи в історії України, коли багато людей потребують психологічної підтримки. Отже, попит народжує пропозицію. Але психіатричне лікування або психотерапія мають приносити ефект. Отже, потрібна консультація психіатра, який добре знається на власній справі.

Консультація психіатра в Києві

Психіатр, на відміну від психотерапевта або психолога – це спеціаліст, який отримав вищу медичну освіту. Тобто це лікар, який розглядає психологічний стан людини не лише емоційної, але й з фізіологічної точки зору. Таким чином, він бачить організм як єдину систему – і здатен поставити найточніший діагноз.

Ось чому при появі психологічних відхилень рекомендують почати обстеження з візиту саме до такого лікаря. Консультація психіатра допоможе або підтвердити, або виключити наявність захворювань. В першому випадку він має можливість назначити лікування шляхом вживання медичних препаратів. В другому – відпускає пацієнта, щоб ним опікувався психотерапевт.

Центр психологічної допомоги в Києві

Центр психологічної допомоги в Києві https://altera.center – це клініка, яка зібрала під одним дахом справжніх професіоналів галузі психіатрії. Вони допоможуть клієнтам, які опинились у наступних ситуаціях:

  • не здатні контролювати власні емоції;

  • мають хімічні залежності (алкоголь, наркотики);

  • замкнулись у собі, та уникають спілкування з іншими людьми;

  • переживають розлади травлення та порушення сну;

  • страждають від фізичних захворювань незрозумілої етіології тощо.

Психологічний центр ALTERA пропонує не лише кабінетну терапію, але й зустрічі онлайн. Тобто отримати консультацію можна, знаходячись у будь-якому куточку України або світу.

Кращий показник репутації – це відгук задоволених клієнтів. Упродовж майже 14 років існування клініки ними стали понад дві тисячі осіб. Психологічний центр має великий досвід, отже його спеціалісти здатні провести багатосторонню діагностику клієнта, та призначити швидкий та ефективний план терапії.

Автор: Ольга Королик (Психотерапевт, спортивний коуч)