Якість сну має велике значення, особливо в житті дитини. Більшість батьків усвідомлюють це і намагаються полегшити відпочинок своїм дітям усіма можливими способами:

  • провітрюванням кімнати,
  • покупкою міцного зручного матраца для сну,
  • пошуком найцікавіших казок чи колискових пісень, за допомогою яких можна укласти дитину спати.

Серед цих багатьох, правильних методів міцного сну, часто не вистачає одного дуже важливого - правильно підібраної піжами для дитини, пропонованої на сайті https://coolton.com.ua/. Сьогодні ви дізнаєтеся, як вибрати піжаму для дитини, щоб їй снилися тільки солодкі та красиві сни.

Піжама для дитини - що найбільше впливає на комфортність виробу?

При виборі піжами для дитини, перш за все, потрібно звернути увагу на те, як вона на практиці впливає на регуляцію температури тіла дитини. Піжами краще міняти сезонно. Для зими та осені добре підійдуть піжами з довгими рукавами (з додатковими довгими штанами), а для весняно-літнього сезону краще підійдуть короткі речі, на бретелях або з короткими рукавами. Варто пам’ятати, що різноманітність шрифтів в даному випадку стосується як хлопчиків, так і дівчаток.

Дівчата не приречені спати в нічних сорочках, вибір яких може бути невдалим, по-перше, через погоду (адже довгі штани вийдуть тепліше), а також через те, що діти часто ще активні перед сном. В результаті нічна сорочка може бути не дуже зручною, або, принаймні, це не підходить для кожної дівчинки. Дівчині неодмінно сподобається нічна сорочка, яка сидить у ліжку і читає перед сном, накрита ковдрою, але дівчина, яка вільно ходить по дому, поки не ляже спати, може бути не задоволена таким вибором піжами. Тому, шукаючи піжаму для дитини, згадайте про різноманітність фасонів, особливо коли шукаєте піжами для дівчат.

Піжама для дитини - на що ще звернути увагу при виборі?

Ще одне питання, яке впливає на комфорт дитини в піжамі, це те, як сконструйовані застібки – блискавки, ґудзики чи зав’язки. Вони не повинні розташовуватися біля шиї або сильно виділятися. У разі маленьких дітей уникайте таких добавок через ризик проковтування. Не забувайте, особливо у випадку з дівчатами, що незручні не тільки очевидні аксесуари, але й те, що робить виріб більш привабливим і приємним для дитина. Незручним доповненням до нічного одягу можуть стати помпони, блискітки або навіть бантики.

Пам’ятайте, що піжами, які складаються зі штанів та окремого верху, дають простір для творчості, адже коли таких піжам у вас більше, верх і низ піжами можна вільно змішувати.