Пологи – один із найважливіших, і водночас найскладніших моментів у житті жінки. У цій ситуації важливий кожен аспект, пов'язаний із веденням вагітності та з перебігом процесу пологів. Кожна жінка мріє про благополучні пологи, проте практично можуть виникнути незаплановані ускладнення. У такій ситуації варто скористатися послугами приватного пологового будинку, де гарантований як фізичний, так і душевний комфорт. Пологовий будинок «Лелека» - єдиний в Україні, що має аккредитацію JCI (Joint Commission International), що означає золотий стандарт якості у сфері охорони здоров'я в світі.

На інформаційному сайті ТСН можна ознайомитися з інформацією, де будинок лелека пологовий представлений у кращому світлі. Вже п'ять років, пологовий будинок надає якісну акушерсько-гінекологічну та неонатологічну медичну допомогу, використовуючи інноваційні технології та сучасне обладнання. Персонал пологового будинку завжди готовий надати кваліфіковану допомогу та турботу.

Пологовий будинок «Лелека» є найбільшим приватним закладом такого типу в Україні, і численні відгуки про нього позитивні. Послуги пологового будинку охоче вибирають знаменитості і ті, хто віддає перевагу комфорту та якості послуг та гарантії безпеки в багатьох непередбачених ситуаціях. У послуги входить кілька пакетів послуг. Кожен із них передбачає: обстеження, пологи, індивідуальну палату, харчування, спостереження за станом матері та дитини та інші послуги. Завдяки постійному електронному фетальному моніторингу та сучасному виду знеболення, можна почуватися комфортно і в повній безпеці до, під час і після пологів.

Нещодавно пологовий будинок, відвідали Міністр Охорони Здоров'я України та його заступник. У ході спілкування було обговорено подальші кроки щодо покращення стандартів та медичної допомоги пологового будинку "Лелека".