Організація освітлення в будинку - це досить складне питання, адже потрібно подбати не тільки про необхідну кількість світла, але і про дизайн та зручність освітлювального приладу. Асортимент сучасних світильників настільки широкий, що вибрати оптимальний варіант виходячи з власних побажань та інтер'єрного рішення найпростішого. Більше того, багато фабрик світла перейшли на новий рівень і пропонують унікальні моделі, керувати роботою яких можна за допомогою пульта дистанційного керування. Як же вибрати відповідний «розумний світильник» на https://unilem.com.ua/svitilniki/stelovi/smart-svetilniki/?

Переваги люстр з пультом ду

Головний плюс світлодіодних люстр з пультом – це можливість вмикати та вимикати світло не підходячи до вимикача. Крім того, більшість моделей мають можливість регулювати яскравість і колір світла, що дозволяє вибрати відповідний режим та створити оптимальну атмосферу для тієї чи іншої ситуації.

Користуватися пультом управління одне задоволення. Радіус його роботи може варіюватися від 30 до 100 метрів, завдяки чому можна вмикати та вимикати світло навіть у сусідній кімнаті, що дуже зручно, якщо йдеться про дитячі.

Кожна модель має кілька робочих режимів, які залежать від виду та кількості джерел світла. За бажанням можна підібрати унікальні rgb-рішення, що дозволяють створювати різнокольорове підсвічування.

Для максимальної зручності використання більшість «розумних світильників» мають такі режими:

 - режим увімкнення всіх ламп;

 - режим половинного освітлення (включається лише половина ламп);

 - режим підвищеної чи зниженої яскравості.

Як вибрати люстру з пультом дистанційного керування

Вибираючи світильник з пультом ду, слід звернути особливу увагу на 5 основних критеріїв.

1. Тип лампочок. На сьогоднішній день у продажу можна зустріти моделі, що працюють про різні типи джерел світла: ламп розжарювання, галогенних, люмінесцентних або світлодіодних. Найдешевшими є класичні лампи розжарювання, але при цьому такі джерела світла мають цілий ряд недоліків: малий термін служби, низький ККД, чутливість до перепадів напруги. Найкращим вибором у цьому випадку стане світильник світлодіодний.

2. Рівень освітлення освітлювального приладу. Цей параметр слід вибирати в залежності від площі приміщення. Слід зазначити, що величина світлового потоку залежить від джерела світла. Так, світлодіодні лампи потужністю 8 Вт мають такий самий світловий потік, як і розжарювання потужністю 60 Вт.

3. Радіус дії пульта керування. Як правило, цей критерій не надто важливий для квартир. Але якщо йдеться про великий заміський будинок, тоді на нього слід звернути особливу увагу.