Автомийки самообслуговування з'явилися нещодавно, проте вже завоювали популярність з кількох основних причин:

  • висока швидкість миття;
  • доступна ціна – нижче, ніж за миття персоналом;
  • можливість очистити авто самостійно.
  • ефективна водна технологія

Швидко та зручно помити ваш автомобіль вам допоможе мийка у Львові!

Суб'єктивно більшості людей здається, що вони виконуються роботу краще та якісніше, ніж «найманець». З цієї причини на «класичних» автомийках часто виникають конфлікти через розбіжності щодо оцінки якості клінінгу.

Деякі водії взагалі не довіряють миття машин іншим людям. Автомийки самообслуговування для них – можливість відмовитися від цеберок з водою та калюж на місці стоянки. А використання якісних матеріалів гарантує задоволеність результатом.

Як працюють автомийки самообслуговування?

Головна перевага автомийок самообслуговування – простота експлуатації. Принцип її роботи не складніший за звичайний торговий автомат. Єдина відмінність у тому, що після опускання купюри на виході – не стаканчик кави або шоколадка, а рідини для миття авто.

Стандартні комплектації мийних установок дозволяють:

  • вимити зовнішню поверхню авто за допомогою високого тиску та миючих засобів;
  • добитися дзеркального блиску без полірування – за допомогою осушуючого воску та води без прямого контакту з фарбою;
  • очистити салон за допомогою промислового пилососу.

Безумовно, не завжди потрібний повний комплекс чищення. У мийках самообслуговування передбачено вибір необхідної функції (подачі тих чи інших засобів). Потрібну операцію вибрати не складніше, ніж замовити "експресо" або "капучіно" в автоматі. Тарифікація, крім виду клінінгу, також обчислюється в залежності від тривалості миття. Вважається, що для дуже брудної машини вистачить стандартних 10 хвилин для очищення.

Така швидкість навіть з урахуванням втрат часу на «під'їзд-виїзд» дозволяє кожному мийному посту обслуговувати близько 100 автомобілів на день. Невеликі габарити постів дозволяють при необхідності обслужити більше авто (вдало обраному місці) облаштувати кілька постів, тим самим збільшивши пропускну здатність та прибуток.

Вважається, що для автомийки самообслуговування з шести постів достатньо одного оператора, що забезпечує чистоту, наявність інгредієнтів і може дати поради тим, хто вперше вирішив використовувати такий сучасний пристрій як автомийку самообслуговування.