Демографічна ситуація у нашій країні не оптимістична. У порівняні із 1991 роком, рівень народжуваності в Україні знизився більше ніж вдвічі. Це пояснюється непростою ситуацією в економіці країни, яка ускладнюється політичними обставинами. У таких умовах українки побоюються народжувати дітей. Сімя, що чекає на появу малюка, то турбується, щоб він з’явився на світ у безпечних, комфортних умовах. Саме такі умови забезпечує пологовий будинок лелека.

Сучасний підхід до надання медичних послуг

Пологовий будинок «Лелека» являється госпітальним медичним закладом, що пройшов сувору міжнародну акредитацію. У роботі закладу використовуються медичні протоколи, що будуються на засадах доказової медицини, схвалених в Україні, США, західноєвропейських країнах. Ці документи офіційно оформлені в обов’язкових лікарських протоколах для персоналу.
Стіни пологової зали мають антисептичне покриття.
Ліжка-трансформери мають 32 варіанти для створення умов для безпечних пологів.
Породілля за допомоги апарату пацієнт-контролю епідуральної анестезії може регулювати свої больові відчуття.
У пологовому будинку «Лелека» є апарат, що забезпечує постійний контроль за серцебиттям плода.
Здійснюється постійний контроль за всіма пацієнтками у пологовому залі. Ординаторська та пост медсестри обладнані великими екранами.
Двері до двох операційних відкриваються автоматично при наближенні до них, це дозволяє не втратити жодної секунди часу у складній ситуації. 
Спеціальні системи забезпечують підтримання постійної температури та 20-кратний повітрообмін. Пацієнтка на операційному столі ламінарним повітряним потоком захищена від дії нестерильного зовнішнього повітря.
Для закріплення операційної апаратури використовуються стельові консолі.

Медична допомога малюкам та післяпологовий комфорт

До 2% новонароджених малюків потребують спеціальної медичної допомоги. Пологовий «Лелека» забезпечений сучасними інкубаторами, та необхідним вимірювальним обладнанням. За 4 роки у відділенні виходили до 100 малюків, вага найменшого з них складає лише 680 грамів.
Для малечі та мами після пологів створено комфортні умови, щоб побутові незручності не затьмарювали радісну подію. Всі 400 співробітників «Лелеки» однаково уважні до жінок різного рівню достатку, оплата послуг здійснюється виключно офіційно. Найкраща нагорода для лікарів – щаслива мати і здорова дитина.