Консолі компанії Соні з кожним новим поколінням привертають до себе все більше уваги. Покоління PlayStation 4 стало відправною точкою, з якою компанія кинула всі сили на розробку ексклюзивів, чим і залучила мільйони фанатів відеоігор по всьому світу. Запускаючи розробку PlayStation 5, Соні очікували такого ж фурору, але на жаль запуск приставки не виправдав їх очікування.

62061a7a2d940.jpeg

Карантинні обмеження і затримки в постачаннях комплектуючих, перетворили бажану багатьма PlayStation 5 в дефіцитний товар. Це відбилося на її вартості, через що багато геймерів вирішили почекати з придбанням новинки.

З моменту дефіциту PlayStation 5 пройшло вже чимало часу, але кількості власників консолі особливо не додалося. Так з чим же це пов'язано? Чому геймери все частіше віддають перевагу PlayStation 4 замість консолі нового покоління і чи так хороша PlayStation 5 на цей час? Розберімось!

Чому PlayStation 4 краще, ніж PlayStation 5

В історії компанії Соні ніколи не було такого, щоб консолі минулого покоління воліли приставки нового, і справа тут зовсім не в тому, що PlayStation 5 надто слабка.

Як ми вже згадували, PlayStation 5 спіткала доля потрапити в продаж в самий розпал пандемії, що і призвело до дефіциту комплектуючих, а за ним і до зростання цін на консоль. Компанія просто не змогла забезпечити всіх охочих необхідною кількістю приставок, через що вони були змушені залишитися на своїх старих, але надійних PlayStation 4. Але чи є на те ще причини?

Вибираючи приставку у 2022 році, геймер звертає увагу відразу на кілька параметрів. Ми вирішили подивитися на новинку від компанії Соні крізь призму найважливіших для геймерів моментів і нарешті зрозуміли, чому ж PS 4 в цей момент краща, ніж PlayStation 5. Перелік моментів, на які ми звернули увагу виглядає наступним чином:

  • Вартість консолі

Закономірно, що консоль минулого покоління коштує помітно дешевше ніж новинка. Якщо взяти до уваги той факт, що вартість PS5 помітно відрізняється від тієї, що заявляли розробники – вибір на користь PS4 стає більш ніж виправданим.

  • Доступність приставок

На відміну від PlayStation 5, яку складно придбати навіть оформивши попереднє замовлення – купити PlayStation 4 Slim б/у не становить ніякої проблеми, все що вам необхідно для цього, це відвідати каталог інтернет-магазину Retromagaz і вибрати відповідну вам версію. У Retromagaz вас чекатимуть найприємніші ціни та величезний вибір товарів для геймерів.

  • Каталог ігор

Найважливішим параметром при виборі приставки для геймерів, є звичайно ж розмір ігрової бібліотеки. Саме через те, що ігри перестають виходити на старі приставки – геймери й набувають нові консолі, але в цей раз все сталося інакше.

Playstation 4 - Next Gen console that I look foward to getting for X-mas or my birthday which is less than a month apart

Не зважаючи на те, що PlayStation 4 є консоллю минулого покоління – її можна поліпшити – тим самим прискоривши роботу приставки та забезпечивши собі комфортну якість гри. Це дозволяє розробникам досі випускати нові тайтли на приставки минулого покоління від Соні.

Саме ігри найчастіше продають консоль, але у випадку з PlayStation 5 цього не сталося. Через пандемію більшість розробників перенесли свої релізи, що призвело до крихітної кількості тайтлів на PlayStation, гідних вашої уваги. На жаль зараз власникам PlayStation 5 просто не у що грати, а тому і сенс купувати PlayStation 5 заради новинок повністю втрачається.

Підбиваючи підсумки можна з упевненістю сказати, що незабаром ситуація з PlayStation 5 схаменеться. Консоль отримає безліч нових ігрових проектів і буде радувати своїх власників кожен день. Проте в цей момент придбання PlayStation 5 не має особливого сенсу, через те, що ігри здатні показати вам наочну різницю між старим і новим поколінням, ще просто не розроблені.