Захист після настання темряви забезпечують високоякісні світловідбивні стрічки, які широко використовуються у різних сферах. Найчастіше вони використовуються для виділення будь-якого елемента на одязі. Їх можна побачити на жилетах або куртках, а також на звичайному одязі. Їхнє завдання – покращити видимість людей на дорозі. Оскільки світловідбивні стрічки видно на відстані, вони відразу ж попереджають водіїв, або в робочих умовах на виробництві, тим самим підвищуючи їх пильність і безпеку. Це має ключове значення у темний час доби, а й у складних погодних умовах. Вам потрібна стрічка, що відображає світло? Скористайтеся пропозицією інтернет магазину "LOOM", де світловідбиваюча стрічка для одягу представлена ​​у різноманітності видів. Пропозиція включає:

  • синтетичні (ПВХ, поліестер, поліамід), бавовняні, комбіновані стрічки різних кольорів та розмірів.

Світловідбивна стрічка є основною формою захисту від багатьох дорожніх небезпек і є практичним елементом з широким спектром застосування. Це простий спосіб покращити видимість після настання темряви. Завдяки високій стійкості до стирання вона довго зберігає свій первісний вигляд навіть за інтенсивного використання.

У яких випадках використовується світловідбивна стрічка?

  • Стрічка використовується для попередження, в основному вночі або при слабкому освітленні, для покращення видимості та підвищення безпеки робочого середовища. Світловідбивна стрічка використовується на одежі скрізь, де є підвищений рух транспорту, забезпечує безпеку як вдень, так і після настання темряви. Стрічка сигналізують про потенційну небезпеку, тому використовується у спецодязі працівників, які працюють цілодобово на вулиці, перебуваючи поблизу проїжджих частин доріг.
  • В одязі спортсменів, для екіпірування туристів, для пішоходів, що пересуваються по проїжджій частині дороги використовується світловідбивна стрічка з ПВХ, яка забезпечує ідеальне відображення та має більшу інтенсивність.
  • Як аксесуари в дитячих виробах, у сумках, рюкзаках.

Інтернет магазин "LOOM" пропонує широкий асортимент високоякісних стрічок для широкого спектру застосувань з гарантією якості від виробників за найвигіднішою ціною з доставкою по всій території країни. Скористайтеся вигідними умовами покупки та оформлюйте замовлення прямо зараз.