Попит у сегменті вантажних перевезень постійно залучає нові пропозиції від компаній, які пропонують такі послуги. Боротьба за лідерство серед фірм-перевізників створює нові сервіси, такі як «вантажне таксі». Вони здатні вирішити багато питань, пов'язаних з транспортуванням вантажів у великому або маленькому місті та за їх межами. Наприклад, якщо потрібен буде квартирний переїзд, то без професіоналів не обійтися.

До списку найбільш затребуваних запитів замовників, які користуються послугами транспортних компаній, входять такі послуги:

  • Переїзд квартир та офісів
  • Перевезення особистих речей
  • Доставка товарів у різні точки
  • Транспортування побутової техніки (кухонна плита, холодильник, пральна машина)
  • Перевезення меблів
  • Переміщення будівельних матеріалів
  • Вивіз будівельного сміття та інших відходів, розфасованих у мішки

Автомобілі, що використовуються в даній сфері – це малотоннажні та середньотоннажні вантажні автомобілі та мікроавтобуси. Малотоннажні вантажівки мають гарну маневреність в умовах міста і забезпечують відмінну мобільність при переміщенні.

Такий автомобіль без особливих проблем візьме на свій борт вантажі вагою до 2 тонн, що цілком під силу виконати будь-які замовлення, не переплачуючи фінансові кошти. До таких автомобілів відносяться: бортові ВАЗ, УАЗ, Газель та інші.

Використання середньотоннажних вантажівок вирішує проблеми з перевезенням між складами та доставкою більш важких вантажів. У більшості модифікацій використовується позаду вантажний гідроборт. Це дозволяє без особливих зусиль завантажувати меблі та інші важкі вантажі за допомогою спеціального гідравлічного підйомника.

Газелі, які мають габарити трохи більше, ніж звичайний легковий автомобіль, впораються із завданням там, де вантажівкам це не під силу — завдяки габаритам та іншим факторам. Варто зазначити, що зручність навантаження/вивантаження дозволяє комфортно виконувати основні завдання вантажного таксі.
Перевезення меблів - повний цикл оформлення та переміщення

Для того, щоб успішно перевести меблі, та інші подібні товари, потрібно розібрати та зібрати елементи для транспортування. Компанії, що займаються пересуванням товарів та предметів інтер'єру, пропонують додаткові опції. До них відносяться послуги вантажників, що спеціалізуються на цьому. Вони без проблем організовують усі необхідні роботи.

Ця сфера орієнтована переважно на внутрішньоміські та міжміські перевезення. У будь-якому випадку компанія організовує повний цикл оформлення документів — виписує товарно-транспортні накладні, виконує інші паперові оформлення та складає необхідні сертифікати.

Диспетчер транспортної компанії розповість, як можна відстежити свій вантаж. Багато фірм надають інформацію про місцезнаходження автомобіля з майном клієнта як реального часу.

Компанії, що спеціалізуються на перевезеннях меблів та інших подібних вантажів, надають своїм клієнтам великі можливості для вирішення питань, пов'язаних із транспортуванням товару. Також у доступі та додаткові послуги, що допомагають зробити будь-який переїзд максимально комфортним. Гнучка тарифна політика та програма лояльності для клієнтів вантажного таксі дозволить значно оптимізувати витрати, пов'язані із перевезеннями.