Будівництво без використання автопідйомної техніки в наш час це рідкість. Такі машини не лише заощаджують час, а й полегшують життя людини. Проте автокрани – досить дороге задоволення, але їх можна взяти в оренду у Києві на будь-який термін тут – https://sp-rent.com.ua/avtokrany-kiev.html. Немає сенсу купувати такі машини для сезонних робіт. Як уже говорилося, краще взяти в користування на час - це швидко, зручно, надійно і недорого.

Чим відрізняється спецтехніка?

Як правило, автокрани відрізняються не лише габаритами та своїм основним «профілем діяльності», а й граничною вантажопідйомністю. З усього автопарку слід вибирати машину, яка відповідає обсягу робіт. Ну, а ціна за оренду багато в чому залежить від терміну використання, відстані та часу у дорозі та інших факторів.

Що ж до кран-маніпуляторів, як правило, вони використовуються при вантажно-розвантажувальних роботах. Дана компактна техніка має широкий набір функцій. Вона краща за звичайні автокрани в тому, що займає менше місця. Піднімають такі агрегати, як правило, близько чверті вантажопідйомності автомобіля.

Гнучкість як відповідність часу

Щодо механізму, спецтехніка буває гідравлічна та тросова. Перший варіант мало чим відрізняється від автокрана, але має більшу економічність. Ще одна перевага – маневреність. Стріла компактна та функціональна.

Тросовий механізм потрібен для того, щоб піднімати матеріали, розташовані нижче за рівень ґрунту, а також те, що знаходиться за огорожами. Це економічно вигідно: мінімальна кількість деталей, які рідко виходять у строю.

Ще один плюс пристрою – зручність для оператора. Управляти стрілою просто, адже пульт знаходиться біля основи. Можливі дистанційні дії із вантажем. Стріла може мати кілька колін, управлятися гідроциліндрами, вона дуже швидко здійснює свої дії. Тому оператор виконає всі необхідні роботи якісно та швидко.

Сфера застосування техніки:

  • Монтажні роботи із металевими конструкціями.
  • Укладання каналізаційних стоків та трубопроводів.
  • Дії з будівельним сміттям, а також перевезення колод.
  • Робота з контейнерами та будматеріалами малої ваги, а також сільгосптехнікою.

Спецтехніка дозволяє суттєво підвищити швидкість та якість монтажу. Крани-маніпулятори можуть використовуватися не тільки у будівництві, але й на виробництві. Вибрати відповідну модель у Києві для виконання робіт можна тут - https://sp-rent.com.ua/krany-manipuljatory-kiev.html.

Переваги оренди:

  • Економія часу та сил робітників
  • Можливість виконати роботу у складних умовах
  • Простота та оперативність
  • Мінімум витрат

Користуючись орендою спецтехніки, можна бути впевненим, що роботи будуть якісно виконані в найкоротші терміни. Крім цього такий вихід набагато економніший, ніж покупка крана на кілька годин. Адже будівельні машини дорого коштують, і доступні не всім навіть найбільшим фірмам.