Колись маленьке селище, яке розташоване буквально через дорогу від столиці, поступово перетворюється на один зі спальних районів Києва. Щорічно з'являються нові житлові квартали зі своєю інфраструктурою та котеджі із сучасними дизайнами. Проживання тут вибирають ті, хто бажає придбати нерухомість не гірше за столичну, але за значно меншою вартістю.

Завдяки такому стрімкому розвитку тут кожному знайдеться робота Борщагівка пропонує претендентам на працевлаштування у комерційній сфері торгівлі, обслуговування, надання послуг наступні вакансії:

  • адміністратор;
  • менеджер з продажу;
  • кур'єр.

Зараз розглянемо кожну з цих професій окремо та розповімо, у чому їх особливості. Всі пропозиції про працевлаштування ви можете переглянути на онлайн-сервісі OLX Робота.

Адміністратор

Через те, що в населеному пункті відкривається багато торгових прилавків, кафе, барів, ресторанів, салонів краси та спортзалів, роботодавці відчувають дефіцит у професійних управлінцях. До обов'язків адміністратора, як правило, входить організація роботи іншого персоналу, що обслуговує: продавців, барменів, охоронців, перукарів, майстрів манікюру.

Він повинен здійснювати контроль за виконанням кожного з працівників своєї посадової інструкції, а також комунікувати з клієнтами, а у разі виникнення конфлікту зуміти згладити ситуацію. Крім комунікабельності, кваліфікований адміністратор повинен мати аналітичні здібності, емпатію, бути ввічливим, відповідальним та акуратним.

Менеджер з продажу

Ця професія відкриває перед фахівцем великі можливості кар'єрного зростання. Людина, що працює у сфері продажів, вміє розуміти клієнта та знає всі техніки маркетингу. Тому такого професіонала потребують практично всі компанії. До цієї посади належить не тільки професія продавця у будь-якому магазині, а також оператор кол-центру, який пропонує послуги та товари компанії за телефоном, та торгового представника.

Професія підійде людині з будь-якою освітою, адже успіх у кар'єрі залежить від особистих якостей: амбітність, креативність, комунікабельність та завзятість.

Кур'єр

Через розвиток торгівлі та інтернет-магазинів професія кур'єра стає все більш затребуваною. Він відповідає за своєчасне доставлення товарів клієнту: їжа, напої, техніка, електроніка, меблі та інше. Професія користується популярністю серед студентів.