Повітряні кулі – особливість будь-якого заходу. Це фантастична прикраса, яку можна використовувати для свят та заходів різної тематики. Вони чудово доповнять весільну композицію завдяки своїй універсальності. Їх можна з'єднати у гірлянду перед входом, підвісити до стелі за допомогою спеціальної стрічки. Ви обмежені лише власною творчістю! Вам потрібні аксесуари та кулі? Компанія «Balun» пропонує купити шаріки оптом за найвигіднішою ціною з гарантією якості від виробників. Пропозиція включає безліч різноманітних товарів, які перетворять свято на чарівну вечірку, адаптовану у всіх аспектах до вашого смаку. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати відповідний колір, форму, вигляд, що відповідає нашим потребам.

Види повітряних куль:

У каталозі представлені кілька видів повітряних куль, найбільш популярними є версії з латексу і фольги. Латексні кулі дуже міцні, а при наповненні гелієм можуть зберігати свій первісний вигляд до 2 місяців. Вони практично не втрачають форму. Серед них ми виділяємо пастельні та металеві кулі:

  • Пастельні кулі чудово поєднуються з лейтмотивами, тому ідеально підходять, наприклад, для весілля. Повітряні кулі з наповненими гелієм стануть чудовою прикрасою будь-якої вечірки. Підходять для оформлення дитячих свят, корпоративів, весіль, ювілеїв, урочистих заходів будь-якого рівня.
  • Латексні металеві кулі асоціюються з глянцевим та насиченим, як правило, темним кольором. Вони підходять для вечірок та днів народження. На дні народження часто купують золоті чи срібні кулі із зображенням цифр.
  • Крім куль, можна купити аксесуари для кульок, наклейки, декор, які підкреслять характер вечірки та принесуть гостям неповторне задоволення.

Чому варто скористатися пропозицією компанії Balun?

1. Великий вибір. Перелік виробів каталогу включає понад 2000 найменувань за кульками та аксесуарами для свят.

2. Вся продукція, що пропонується, відрізняється високою якістю виконання.

3. Професійна консультація фахівців щодо вибору та оформлення покупки.

4. Вигідні ціни при купівлі оптом. Знижки для клієнтів.

Ви плануєте день народження чи весілля, та шукаєте оригінальні аксесуари та прикраси для свята? У пропозиції компанії «Balun» ви знайдете все, що вам потрібно оптом та на найвигідніших умовах. Пропозиція адресована івент-агентствам, аніматорам, дизайнерам та іншим бажаючим.