Кухня - це серце будинку, де можна їсти і просто проводити час наодинці за чашкою улюбленої кави. Приймаючи рішення відремонтувати або освіжити інтер'єр, важливо подбати про багато деталей, включаючи меблі. Життя кухні обертається навколо столу зі зручними стільцями, які надають затишку та комфорту. Він має бути зручним та відповідати загальному облаштуванню кухні. Ви зацікавлені у покупці? Скористайтеся пропозицією інтернет магазину Файні Меблі, де представлений великий вибір дерев'яних, металевих, пластикових стільців з оббивкою або без неї, зі шкіряним або тканинним покриттям. Пропозиція включає безліч стилів та моделей, вибір за вами!

Кухонні стільці – на що звернути увагу під час вибору?

Стільці повинні гармоніювати з інтер'єром та підкреслювати його характер або задавати тон та акцентувати увагу. Стільці повинні бути зручними, функціональними та добре вписуватися в інтер'єр. Висота стільців також визначає зручність сидіння. Ще одним важливим елементом є вибір типу матеріалу каркасу. Кухонний стілець зі спинкою може бути оббитий повністю, фрагментарно (наприклад, тільки центральна частина спинки) або тільки сидіння – все залежить від індивідуальних переваг. Дерево, тканина, шкіра чи пластик?

  • Сучасні дерев'яні стільці стануть чудовим акцентом, якщо інтер'єр облаштований та натхненний індустріальним, скандинавським чи сільським стилем. Абсолютно будь-який тип матеріалу оббивки добре виглядатиме з дерев'яною конструкцією стільця – так що ніщо не обмежуватиме ваш вибір
  • Стільці з металевим каркасом підійдуть для кухні у стилі лофт.
  • Неослабною популярністю вже кілька років користуються кухонні стільці з екошкіри. Це дешевша заміна дорогої та ексклюзивної натуральної шкіри. Стільці з екошкіри доступні у нескінченній кількості дизайнів, текстур та кольорів.
  • Пластикові кухонні стільці – відносно нове рішення, яке найчастіше використовується молоддю, що обставляє свої квартири та будинки в сучасному стилі.

Переваги покупки:

1. Великий вибір пропозиції від відомих виробників: Matroluxe, Файні Меблі, Taranko, Vika, Virkoni та інших.

2. Матеріали високої якості та міцні з'єднання гарантують тривалий термін служби меблів.

3. Широкий ціновий діапазон. Акційні знижки.

4. Доставка по Львову, області, по всій Україні.

Оформити покупку можна самостійно або користуватися допомогою менеджера.