Кожна людина третю частину свого життя проводить уві сні. Це одне з найважливіших занять протягом доби, тому варто подбати про здоровий сон. Щоб досягти цього, потрібно багато факторів, таких як кімнатна температура, рівень шуму та освітлення. Однак одним з найважливіших елементів є те, на чому ви спите, а саме матрац. Купити матрац Київ важливо, головне щоб він був якісним, адже від цього залежить ваш відпочинок.

На що звернути увагу при виборі матраца?

  • Коли ви вирішуєте купити матрац для ліжка, слід звернути увагу на кілька факторів, але твердість є, безумовно, найважливішою. Сьогодні існує кілька шкал твердості для матраців, які залежать від ваги та зросту сновидця. Для людей з вагою до 80 кг найкраще підійде матрац жорсткості H2, людям від 80 до 100 кг рекомендується спати на матраці H3, а людям з вагою більше 100 кг - H4.
  • Для повноцінного сну важливий і розмір матраца. Розмір слід підбирати під свій зріст, щоб сновидець не відчував дискомфорту у вигляді обмеженості рухів. Найчастіше з цією проблемою борються високі люди. Кожен, хто коли-небудь спав на занадто маленькому ліжку, знає, наскільки важливий розмір матраца.
  • У випадку з двоспальними ліжками повторюється питання, чи використовувати один чи два матраци. Коли зріст та вага людей однакові, достатньо одного матраца, але якщо вони відрізняються, то варто задуматися про покупку двох різних виробів. Завдяки цьому кожна сторона буде задоволена твердістю, і не буде будити іншу людину рухами під час сну. Тканина матраца також забезпечує приємний та спокійний сон, що робить матрац приємним на дотик і не дратує вас під час сну.

Вибір правильного матраца важливий, якщо ви хочете міцного і здорового сну. Дискомфорт у вигляді болю в спині або шиї може бути викликаний занадто м’яким або незручним матрацом, тому варто придбати відповідний матрац для спальні.