Містичні історії лякають й зачаровують одночасно. Хто з нас не зачитувався книжками про Дракулу чи загадкову примару з Кентервіля! Щоб зустріти привидів, необов’язково вирушати до старезних замків туманної Великобританії чи блукати просторами Трансільванії, бо Україна може похвалитися багатим потойбічним світом. Теренами нашої держави блукають чимало легенд про химерні сутності, різні за своїми намірами, характерами, потребами й функціями. Дані істоти здатні додати «родзинку» у будь-яку розповідь, тож їхні образи залюбки використовують автори.

Українська письменниця Наталія Довгопол у своїх книгах віртуозно оперує характерними особливостями вітчизняної нечисті: відьми, нявки, потерчата, перелесники вільно існують на сторінках її творів та інколи навіть взаємодіють із сучасними людьми. В історії про загадковий готель, яку наше видавництво презентує читачам середнього та старшого шкільного віку, на зв'язок з головним героєм несподівано виходять привиди.

Для звичайного та дещо закомплексованого підлітка Вадима мандрівка до табору серед Карпатських гір стане знаковою подією у житті. Хто б знав, що готель «Едельвейс», куди заселились юні туристи, це не тільки місце відпочинку, а й дивовижна школа сміливості та відповідальності, щоправда, не для всіх.

Сигнали SOS з того світу

Привиди являються переляканому Вадимові зовсім не для того, щоб вкрай нажахати хлопця, який і так ніколи не відрізнявся хоробрістю. Кожен з них має певне послання та прохання про допомогу.

  • Близнята — пояснять, яка ціна у несказаних рідним простих та теплих слів «Я люблю тебе».
  • Медіна — екзотична красуня просить відновити справедливість та покарати злочинця, який давно вже повірив у власну безкарність.
  • Міклош — наголошує про важливість зв’язку поколінь та застерігає не робити поспішні висновки.

Взагалі, привиди готелю Едельвейс абсолютно не агресивні, вони не завивають моторошними голосами, намагаючись прогнати непроханих гостей, все, що їм потрібно, — це привернути до себе увагу та поділитися власною таємницею.

Уроки життєвої мудрості від привидів

Якщо у вашій родині зростає підліток, якого за вуха не відтягнеш від гаджетів, вам варто купити книгу Привиди готелю Едельвейс, адже ця історія зацікавить навіть скептично налаштованих «їжачків». Батькам теж не завадило б погортати даний твір пані Довгопол, щоб краще зрозуміти сучасну молодь.

Автор використовує життєві історії примар, аби висвітлити істинні цінності: любов, розуміння, віру в себе, підтримку. Ці речі неможливо купити, а їх відсутність не прикриєш модним одягом та зухвалою поведінкою. Привиди, яких доля привела до готелю у мальовничих горах, колись були звичайними людьми: вони любили, конфліктували, мріяли та помилялись. Наразі ці потойбічні постаті вже нездатні щось змінити у своєму житті, проте вони можуть суттєво вплинути на долю головного героя.

Наталія Довгопол Привиди готелю Едельвейс написала зовсім не в дусі хорору: тут немає жахливих сцен, примарні істоти не атакують і не воліють знищити опонента. Дивно, але книга, в якій не змальовано жодної битви (окрім декількох стусанів, які дістались Вадиму) все ж таки розповідає про перемогу, але не над ворогом, а над власними комплексами та страхами.

Видавництво «Школа» завжди намагається тримати книголюбів в курсі літературних новинок різних жанрів. Найвибагливіші читачі без проблем підберуть собі книги за потребою та настроєм. При всьому розмаїтті та різноплановості у нашої друкованої продукції є й одна спільна риса: відмінне поєднання ціни та якості! Ознайомитися з нашою продукцією можно за посиланням https://schoolbook.com.ua/