Як добре, коли людині вдається запланувати доходи та витрати наперед. Знати та передбачати, скільки та куди саме доведеться витратити - мета багатьох успішних людей. Дуже добре, коли фінансову погоду в гаманці вдається тримати стабільною та прогнозованою. Але іноді доводиться витрачати кошти незаплановано, коли вникають форс-мажорні обставини. Саме в такому випадку доводиться потривожити відкладені у валюті гроші, та обміняти їх на гривню, щоб вирішити важливі питання.

Компанія «Кіт Груп» пропонує скористатися унікальною пропозицією в Ужгороді - обмінник валюти, в якому надаються валюто-обмінні послуги європейського рівня.

Валюти, що можна обміняти в «Кіт Груп»

  • Американський долар, курс якого на даний момент має позитивну динаміку, що впливає на прийняття багатьох важливих фінансових рішень будь-якого рівня.
  • Євро. Курс цієї популярної валюти зараз трохи знижується, але великих стрибків не має, що дуже важливо для планування різноманітних фінансових угод та особистих справ.
  • Курс фунту стерлінгів, польських злотих та російських рублів також відображається на сайті obmin.uzhgorod.ua, що дозволяє заздалегідь планувати фінансовий напрямок роботи.

Де можна обміняти валюту в Ужгороді?

Компанія «Кіт Груп» пропонує зручні варіанти, серед яких кожен клієнт знайде підходящий саме для себе:

  • За допомогою сайту obmin.uzhgorod.ua, на якому можна забронювати курс потрібного рівня,а приїхавши за адресою вул. Фединця, 21, отримати вже заплановану суму.
  • Заздалегідь замовивши операцію обміну за телефоном 0-800-337-925.

Додаткові послуги для клієнтів обмінки в Ужгороді

  • Робота з партнерськими платіжними сайтами – зручне виведення коштів.
  • Операції зі всіма відомими електронними платіжними гаманцями.
  • Безготівкові перекази у гривні чи валюті на рахунки будь-яких банків.

Коливання курсу – привід для хвилювання?

Люди, діяльність яких повязана з валютними операціями, дуже болісно сприймають найменші зміни курсу. Але не варто цього робити. Якщо досконально вивчити інформацію, то стане зрозумілим, що коливання курсу – це зовсім не привід тремтіти, а навпаки – продати або придбати заздалегідь запланований обсяг грошей, щоб зіграти на цьому коливанні, що найчастіше призводить до позитивного результату. Точний курс, найактуальніша валютна інформація, зручний сервіс в обмінному пункті – це лише верхівка океану преваг для клієнтів «Кіт Груп».

«Кіт Груп» - запорука фінансової погоди.