З моменту винаходу братів Райт літаки пройшли довгий шлях й стали звичайним та легкодоступним засобом пересування. Своєю появою вони раз і назавжди змінили спосіб подорожувати та дозволили долати великі відстані з безпрецедентною швидкістю. Вони також дозволили людям побачити світ з великої відстані. Саме здатність піднятися над площиною повсякденного життя робить політ таким незвичайним досвідом. Якщо ви хочете спробувати такий досвід - виберіть один з наших сертифікатів на політ на літаку Луцьк, який запам’ятається вам на все життя. Фабрика емоцій ТвоЄ – це враження в подарунок. Компанія пропонує:

- перегони на картах;

- стрибки з парашутом;

- політ на повітряній кулі;

- екстрим на баггі;

- SPA-програми;

- різноманітні майстер-класи;

- Beauty day;

- фотосесії та ще багато цікавого.

Політ літаком - втілить свої мрії в реальність

Ви захоплені подорожами та польотами в небі? Ви завжди мріяли про унікальний політ та можливість стати справжнім пілотом? То не відкладайте свої мрії на потім! Нехай ваші мрії стануть реальністю. Політ - це приголомшливий досвід, який може перетворитися на вашу пристрасть. Погляньте на краєвиди, навіть ті, які ви так добре знаєте, з абсолютно нової точки зору. Досліджуйте, подорожуйте та насолоджуйтесь видами. Візьміть керування та виберіть наступну точку своєї небесної подорожі. Є багато місць, які вам ще належить відкрити, і оглядовий політ літаком - чудова можливість відкрити для себе ці нові місця.

Оглядовий політ на літаку

Моменти розслаблення, які чекають на вас серед хмар, безумовно особливі. Помилуватися краєвидом з висоти пташиного польоту - це чудова нагода відчути красу природи. Оглядовий політ літаком - це час, коли можна забути про навколишній світ й повною мірою насолодитися пригодами. Досвідчений пілот забезпечить чудові види, комфорт та безпеку для вас та ваших близьких.

Вищий пілотаж в повітрі, тобто політ на емоціях

Ви вже пробували оглядовий політ літаком, побували в симуляторі, щоб мати можливість відчути себе справжнім пілотом, але при цьому хочете випробувати ще більше емоцій? Тоді вибирайте справжню акробатику в повітрі та скуштуйте чудового адреналіну! Досвідчений пілот не тільки подбає про вашу безпеку, але й подбає про те, щоб ви отримали враження, які не забудете ніколи. Всі маневри будуть підібрані так, щоб ви почувалися комфортно протягом усього польоту. Спеціально для пар рекомендується Романтичний оглядовий політ для двох, який подарує незабутні враження!