Усі стикаються з проблемою встановлення автономної каналізаційної системи, яка має масу переваг перед центральною каналізаційною системою. Звичайно, не все так безхмарно, як здається, в окремих випадках буде маса витрат, проблем та інших перешкод. Отже, перейдемо до основних переваг такої каналізаційної системи.

Ознайомитися з особливостями монтажу автономної каналізації ви можете за посиланням https://konard.ua/ua/!

Сучасна автономна каналізація є системою зі встановленими спеціальними відділеннями для очищення стоків, а також відділеннями зі спеціальними біологічними фільтрами. На виході виходить чиста вода, яку можна використовувати при поливі, і мул, який є відмінним добривом.

Насамперед хочеться відзначити, що такий вид системи дозволяє чи точніше передбачає короткострокове використання без великих витрат. Тобто завжди є можливість скористатися каналізацією, навіть якщо проводиться будівництво інших об'єктів. Ще одна явна перевага – це невеликі витрати. Звичайно, кількість вкладених грошей відповідатиме якості, але для першого часу і середні автономні системи каналізації цілком підійдуть. Ще одна перевага в тому, що така система зводиться дуже швидко, і це досить важливо. Отже, можна сказати, що основними перевагами є:

  • Швидкість монтажу.
  • Вартість монтажу.
  • Дешевизна всієї системи.
  • Можливість встановлення додаткових очисних споруд.

Не можна забувати і про те, що автономна каналізація має свої недоліки. Насамперед треба пам'ятати, що якщо вона заб'ється або щось зламається, то безкоштовно ніхто нічого робити не стане, хоча це властиво і для центральної системі. Тому повністю всі витрати покладаються лише на власника. Вартість монтажу каналізації, особливо якщо вона якісна не так вже й мала, тому потрібно приготуватися до витрат.

Далі поговоримо про те, від чого залежить вибір автономної каналізації. Існує ціла низка факторів, які впливають безпосередньо на вибір системи. Насамперед варто відзначити наступні моменти:

  • Вид ґрунту та його властивості.
  • Розташування приймача стічних вод.
  • Рівень ґрунтових вод.
  • Площа ділянки.

Варто сказати і про те, що впливають і кліматичні умови, в межах яких проводиться будівництво та планується експлуатація. Багато залежить і від фінансових можливостей замовника. На закінчення варто сказати про те, що найдешевші системи ті, які працюють без фільтра з виведенням стічних вод в грунт, але вони можуть забруднювати підводні води і землю, що є їх недоліком.