На питання "Як створити свій сайт безкоштовно? " зазвичай можна почути довгі міркування про знання html, javascript, php та інших мов і технологій. Чи так це? І так, і ні. Вся принадність у тому, що створити сайт безкоштовно самому можна, навіть не знаючи html. Досить знайти підходящий конструктор сайтів, щоб швидко зробити і розмістити свій сайт в інтернеті.

"Тоді навіщо все інше?" - Запитаєте ви. Та потім, що коли ейфорія від того, що у вас є власний сайт пройде, вам захочеться його поліпшити, зробити жвавіше і красивіше, дозволити користувачам спілкуватися між собою і з вами, та хіба мало чого ще вам захочеться зробити самому. Ось тоді вам і знадобляться технології HTML, PHP, MySQL, JQUERY, AJAX. Ми звернулись за порадою до центру сайтів у рівному
OIGO. Спеціалісти, що роблять веб-сайти повідомляють, замовити сайт Рівне дуже просто. Головне, що веб-сайт буде професійним та гарно запрограмований.


Чи складно зробити сайт?


Ні, якщо ви готові приділити цьому час. Створення сайту, як і все нове для нас, зажадає від вас бажання вивчати щось нове, пробувати на практиці і не зупинятися на досягнутому. Все це займає час. Але в результаті, вже через місяць - другий ви зможете з гордістю сказати: "я зробив свій сайт".


Движок для сайту

CMS - це скорочення від слів content manager system. У перекладі на українську - " система управління контентом" . Те ж саме прийнято називати "Движок сайту" . Використовуючи CMS, ви можете керувати вашим сайтом з панелі управління. Зможете додавати нові і редагувати старі сторінки сайту. Адміністрація хостингу безкоштовно встановлює своїм клієнтам популярні cms. Системи управління сайтами безумовно зручні і економлять масу часу. але:

    по-перше роботу з ними також треба вивчати,
    по-друге, не знаючи того ж html ви зможете користуватися тільки наданими шаблонами і рано чи пізно зустрінете в інтернеті сайт з таким же дизайном, як і у вас (а то й не один),
    по-третє, ви можете користуватися лише тими готовими модулями, які надає система, а якщо захочеться щось інше, то доведеться повертатися до початку, тобто до вивчення html, css, php і далі за списком.

Тому CMS - це добре, але починати з них не слід. Хоча, якщо вам терміново потрібен сайт, то можна почати з якою-небудь системи управління сайтами (наприклад , Вордпрес).

Навчання створенню сайту

    Почати треба з загального уявлення про устрій сайту, для цього корисно вивчити серію уроків робимо сайт - перші кроки, а також дізнатися, що таке хостинг і домен.

    Після цього переходьте до основи основ - мови HTML.

    Тепер познайомтеся з CSS - каскадні таблиці стилів. Знання CSS значно спрощує верстку сайту і надає набагато більше можливостей , ніж HTML.

    Далі можна познайомитися з основами оптимізації та розкрутка сайтів Рівне, а також із способами заробітку на своєму сайті. І, якщо у вас ще немає свого сайту, то саме час зробити його і розмістити в інтернеті.

    Javascript - зробить ваші сторінки інтерактивними, тобто ви зможете здійснювати діалог з користувачем, а також зробити зовнішній вигляд ваших сторінок більш привабливим (наприклад, використовуючи різні візуальні ефекти).


    PHP - мова програмування, створена для розробки динамічних web - сторінок. Ця мова дозволить вам не тільки здійснювати діалог з користувачем , але і запам'ятовувати їх. Ви знаєте багато прикладів php - сценаріїв: відображення поточного часу на сайті, форуми, реєстрації та авторизації і т.д.


    Для того , щоб використовувати PHP у всій його силі вам буде потрібно познайомитися з базами даних (саме в них зберігаються всі дані про користувачів) і мовою запитів SQL (він допомагає вибирати з бази даних саме те , що вам потрібно ).


    Якщо ви дійдете до цього пункту, то вже самі будете знати, що вам потрібно далі, та й чи потрібно.


Все це зовсім не складно, безкоштовно створити свій сайт можна, було б бажання, а успіх обов'язково прийде. Так не відкладайте, починайте створювати свій сайт вже сьогодні. А все, що вам знадобиться, ви знайдете на сторінках цього сайту.