Багато клієнтів, на етапі розробки інтернет-сайту і під час подальшого його наповнення, задають нам запитання:
   
«Як представити інформацію на веб-сайті, для того, що б клієнт її прочитав і зрозумів?
   
З нашого багатого досвіду ми сформували декілька важливих правил, що стосуються , представлення інформації на сайті, структури меню і виділення головних акцентів, на які необхідно звернути увагу при наповненні сайту інформацією?» Нам погодився розповісти всі деталі веб-дизайнер, що займається створення сайтів Хмельницький. Відповіді публікуємо в кілька етапів.
   
   Почнемо з головної сторінки сайту, її мета з першого погляду стати цікавою відвідувачеві, привернути його увагу, затримати його на Вашому сайту, мотивувати натиснути на посилання, ознайомитися з послугами та продукцією. Саме тому, ми категорично не рекомендуємо клієнтам створювати сайт з мало інформаційної стартовою сторінкою. Тобто головна сторінка на якій розміщені логотип підприємства і напис "Вхід" однозначно відштовхне від вас відвідувачів. Крім того, стартова сторінка такого виду не принесе вам нормальній індексації в пошукових системах (ну якщо тільки ви не ставите своєю метою просунути сайт по ключовому слову "Вхід") і отже не приверне цільовий трафік з пошукової системи на ваш сайт.
   
   Не варто в якості стартової сторінки використовувати флеш - заставку з промальовуванням основного продукту пропонованого покупцеві і гучною музикою. Особливо це стосується сайт візитка Хмельницький. По перше - це збільшує час завантаження (якісні та цікаві ролики "важать" досить багато), а в других - клієнт може просто злякатися раптово з'явилася в якому то фоновому вікні браузера музики. Якщо врахувати, що така ситуація може трапитися вночі в тиші, то повірте, користувач швидше закриє сторінку, ніж шукатиме в інтерфейсі вашого ролика кнопку виключення звуку. Наш досвід говорить, що більшість користувачів, зіткнувшись з флеш - заставкою на шляху до основної інформації, шукатиме кнопку "пропустити", а не вникати у вміст ролика. Загалом, гроші витрачені на розробку ролика не принесуть очікуваного результату, скоріше навпаки. Це правило необхідно запам'ятати і по можливості виконувати.
   
   Невеликий нюанс. У кожного правила є винятки , так і у випадку з флешем. Винятком може бути промо-сайт якоїсь продукції або торгової марки, в цьому випадку флеш - ролик може принести користь, якщо звичайно він зроблений грамотно, професійно і розкриває принади просуває продукції.
   
  Ні в якому разі не розміщуйте на головній сторінці нікому непотрібну інформацію про історію створення вашої фірми, перерахування етапів становлення вашого підприємства. Це важлива інформація для Вас, але не для покупця продукції, принаймні не на етапі першого знайомства з Вашим ресурсом. Покажіть відвідувачеві те, що його максимально зацікавить, низькі ціни, захоплені відгуки покупців, простоту роботи з вами.   
   
   Так що ж має бути на стартовій сторінці, щоб залучити й утримати користувача на сайті?
   Як мотивувати його зробити клік на посиланні провідною в глибину сайту?
   
   Для початку візьміть за правило розміщувати на сторінці ту інформацію, яку користувач планує побачити. Наведемо простий приклад. Припустимо, що ви намалювали привабливий банер з рекламою супер-дешевого туру, користувач, клікнувши на нього на чужому сайті очікує потрапити на сторінку з описом даного туру, з цінами і умовами придбання.
   Якщо ж він потрапляє на стартову сторінку з сотнею текстових посилань на різні тури, але погляд не зупиняється на тому, що він очікує і ви втратили відвідувача. Мало хто буде розбиратися в хитросплетіннях ваших перехресних посилань, що ведуть на 100 різних турів.
   
   Так само акуратно необхідно відноситься до видалення або переміщення інформації на сторінках сайту. На жаль інформація в пошукових системах оновлюється з затримкою в кілька днів, тижнів, а іноді й місяців. Тому, якщо в результатах видачі пошуковика є сторінка з інформацією про зручні крісла, яка реально існувала на вашому сайті пару місяців тому, а сьогодні на цій сторінці ви раптом вирішили розмістити статтю про хом'ячків, не ображайтеся на відвідувача, який вирішить, що простіше закрити сайт цілком, ніж розбиратися як з потрібного йому дивана вийшов хом'ячок.