Геть малопривабливі речі, місце яких не на полицях шафи, а у відрі для сміття! У стінах улюбленого будинку слід виглядати не менш спокусливо та стильно, ніж за їх межами. Саме тому фахівці компанії kosta.ua, невпинно працюють над розширенням асортименту нарядів для дому, в яких жінки зможуть почуватися затишно та комфортно, використовуючи першокласні тканини, стильні фасони та колірні поєднання. Придбати брендовий жіночий одяг ТМ KOSTA ви можете вже зараз на сайті інтернет-магазину kosta.ua

Як зробити практичну покупку?

Пора відмовитися від халатів або суконь на користь красивих речей, які якнайкраще відповідають настрою володарки і актуальним модним тенденціям. Декоративні елементи на джемперах або штанах не повинні бути вульгарними та надмірно яскравими, щоб не створювати ефекту дешевизни вбрання. Краще віддавати перевагу речам з вишивкою, контрастними вставками, мереживом або в'язаними елементами. Щоб створити привабливий образ, достатньо придбати комплект, а не розрізнені речі, які можуть недостатньо гармонійно поєднуватися між собою.

У домашньому гардеробі обов'язково повинні бути м'які штани для холодної пори року, легінси або шорти-бриджі, футболки та джемпера з довгим рукавом, теплі лазневі халати, що використовуються виключно за призначенням, та гарні сукні простого крою, придбані для дому,.

Перед придбанням домашнього костюма, що сподобався, сукні або піжами слід звертати увагу не тільки на візуальну складову, але і на експлуатаційні характеристики виробу. На особливу увагу заслуговують легкі, м'які та зручні речі, які забезпечують свободу рухів і не викликають дискомфорту. Для цього важливо зупиняти свій вибір на натуральних або наближених до натуральних матерій, що мають гігроскопічні властивості. Незначна домішка синтетичних волокон та штучних матеріалів з натуральної сировини лише збільшить термін служби речей, їх міцність та зносостійкість. Влітку золотим стандартом домашнього одягу є речі з бавовни, льону, штапелю та тонкого трикотажу, а взимку – вироби з джерсі, м'якої вовни та домашнього трикотажу.

Домашній одяг високої якості не втрачає зовнішній вигляд і форму навіть після численних прань та інтенсивного носіння. Він швидко сохне та не вимагає спеціальних навичок для догляду.

Не варто економити на вбраннях для дому: це може вплинути на стосунки з другою половинкою та власне світовідчуття. Заощадивши одного разу, можна поступово знецінити себе в очах близьких.