Кожен із нас звик до того, що електроенергія оточує нас усюди і немає необхідності шукати альтернативні варіанти її отримання. Тим не менш тимчасові відключення світла впливають на нас негативно і ми судомно чекаємо, коли усунуть поломку. Якщо в приватних домоволодіннях така проблема вирішувана, то в комерційних закладах перебування без світла загрожує збитками. Для того, щоб користуватися електроенергією, варто використовувати генератори. Про те, що це за обладнання і які особливості вибору, розповість наша стаття.

Особливість роботи

Бензинові генератори з сайту https://politerm.com.ua/ використовуються для електропостачання приватних будинків та проведення будівельних робіт у районах, де немає електричного підключення. Вони ідеально підходять для живлення електрозварювальників, бетономішалок та інших інструментів на будмайданчику.

Серед основних переваг бензинових агрегатів варто відзначити:

  • відносно невисока вартість обладнання;

  • можливість роботи за мінусових температур;

  • простота ремонту та обслуговування;

  • низький рівень шуму (дизель тієї ж потужності здійснює шум у 1,5-2 рази гучніше);

  • наявність палива.

Якщо включати кондиціонер на обігрів взимку не рекомендується (допускаються лише ті, які призначені для такої роботи), то генератору на бензині взагалі не страшні морози. Ця техніка здатна заводитися навіть за мінус 15-20 градусів. Прогрівати як дизельний аналог не потрібно.

На що звернути увагу та як вибрати?

Зрозуміло, що вибір електрогенератора індивідуальний. Саме тому існує понад десяток видів такого обладнання. Щоб подивитися на інформацію в цілому, ми зібрали дані щодо таких малих електростанцій в одну таблицю.

Основні критерії вибору електрогенераторів та їх особливості

Електрогенератор - види електрогенераторів

Класифікація генеруючих пристроїв залежно від напруги:

  1. Маломощні генераторні установки - однофазні з напругою 230 В підходять для дому для підтримки роботи пристроїв у разі виходу з ладу. Вони виявлять себе у разі виходу з ладу, забезпечивши електроенергією побутову техніку, освітлення, сигналізацію чи насоси центрального опалення. Вони є незамінними у місцях, де немає доступу до мережі, коли необхідно використовувати електроінструменти. Вони знадобляться на кемпінгах та на дачних ділянках.

  2. Генератор трифазного струму – напругою 400 В. У просторіччі називається силовий електрогенератор. Трифазний агрегат також підтримує пристрої, що потребують 230 В. Він ідеально підходить для запуску бетономішалки на будівельному майданчику, доїльного електричного апарату або гідрофори. При використанні в будинку він живить кілька приладів одночасно.