Чи варто купувати телевізори самсунг з минулого року, або чекати нові серії. Давайте так поглянемо на переваги і недоліки нових серій на 2016 рік, дати їх вітчизняних прем'єр і вже відомі ціни.

Чи вигнутий екран телевізора - це революція, яка дозволить глядачам получити нові враження? А може, це просто мода, про яку через кілька років мало хто буде пам'ятати? Давайте подивимося, якості і переваги закруглених телевізорів.

3D-телевізори не зробили галасу, на який розраховували виробники. Від часті це вина тільки хороших фільмів, знятих з думкою про тривимірній проекції – один феноменальний Аватар - це занадто мало. Винна і сама технологія, що вимагає використання спеціальних окулярів. Однак, мало хто має досить багато штук на сеансі в групі друзів. Ми згадуємо про це, тому що з деякого часу, і фахівці, і прості глядачі побоюються, що телевізори curved аналогічна доля спіткає. Чи дійсно це так? Варто купити вигнутий телевізор прямо зараз?

Переваги телевізорів з екраном зігнутим. Доступні з недавнього часу округлі телевізори виконані за технологією OLED, LED або LCD. Кожне з рішень забезпечує дуже хорошу якість зображення, але з трьох виділяється OLED – дуже глибокі зображення, природне чорнота, яких не в змозі показати , РК-телевізори , які використовують підсвічування екрану. І хоча якість зображення має вирішальне значення і охоче підкреслюється у рекламних матеріалах телевізорів, це не переваги, що випливають безпосередньо з факту викривлення екрану.

Кривизна є – в загальному і цілому – для того, щоб забезпечити найкращі враження від перегляду телевізора. Зображення, що відображається на екрані в такому вигляді вона адаптована до форми очей, і завдяки цьому нібито ми його сприймаємо краще, ніж у випадку плоских телевізорів, у тому числі уникаючи спотворень. Це правда, але... тільки якщо виконаємо кілька умов. Якщо ми підемо в кіно, оснащеного великим екраном (бажано IMAX), зауважимо, що так, – він округлений, щоб краще заповнювати поле зору. Візьмемо, однак, врахування його розміру. Якщо ми купуємо телевізор з вигнутим екраном, на який ми будемо дивитися з іншого кінця кімнати – кривизна не буде мати великого значення. Потрібен дійсно великий екран, і це при оптимальної відстані, щоб насолоджуватися позитивним впливом викривлення. Тільки тоді, коли виконаємо цю умову, то ви помітите різницю.

Так чи інакше – навіть менше, вигнутий телевізор може бути вартий вашої уваги. Кривизна робить зменшення кількості відбиттів. Перегляд телевізора в сонячному приміщенні, таким чином, стає набагато приємнішим, навіть коли ми сидимо на відстані більшій, ніж було запропоновано.