Для того щоб визначитися у своєму ставленні до спеціальних продуктів для собак, потрібно зрозуміти таку річ: сухі корми - це натуральні продукти, які пройшли спеціальну обробку і змішані в необхідних пропорціях.

В розділі купити консерви для собак ціна, ви можете отримати більше інформації про консерви для собак.

З консервами ще простіше, але обмежений термін зберігання і дорожнеча (в тому числі з-за металевої упаковки) змушує власників застосовувати їх лише як добавку до раціону, а не повноцінне щоденне харчування. Тому зупинимося на сухих кормах.

У 1976 році компанія "Eagle Products" першою ввела свою систему контролю якості продукції постачальників, і не тільки проводить лабораторні аналізи одержуваних продуктів, але і, відповідно до контрактів, має право у будь-який момент прийти на виробництво до постачальника і проконтролювати його на предмет дотримання технологічного процесу.

Отже, після того як всі вихідні інгредієнти отримані, перевірені на відповідність стандартам, починається безпосередньо процес виробництва.

В нашому магазині консерви для котів ви можете придбати вигідно.

Для кожного конкретного виду корму проводиться певна налагодження виробничої лінії, зважують необхідну кількість кожного інгредієнта. Це досить трудомісткий і відповідальний процес. Всі інгредієнти перемелюються в спеціальній млині до тих пір, поки не размельчатся до заданих розмірів. Подрібнені частинки надходять у спеціальний змішувач - бункер ємністю близько 7,5 тонн, де ретельно перемішуються. Потім з бункера суха перемелена суміш надходить в наступну ємність - кормовий змішувач, остаточно перемішується і надходить у так званий екструдер, де проходить термічну обробку при температурі близько 120 градусів.

Купити зоотовари львів ви можете в нашому інтернет-магазині.