Бойлер – водонагрівач з вбудованим теплообмінним апаратом. Використовується для постачання гарячою водою квартир, приватних будинків, промислових об'єктів, офісів і т. д. Технічні характеристики бойлерів, рівно, як і габарити та зовнішній вигляд різні і залежать від умов та місць експлуатації, а також індивідуальних потреб споживачів.

Вартість бойлерів ви можете дізнатись в розділі бойлер львів ціна.

Давайте розберемося які бувають бойлери і як вибрати підходящий саме вам варіант. Обсяг нагрівача води може коливатися в межах від вісімдесяти до тисячі літрів. Потужність апаратів для нагріву води істотно розрізняється і доходить до сімдесяти кіловат. Швидкість нагріву води безпосередньо залежить від потужності змійовика. Моделі, які для роботи споживають електричну енергію або газ залежні від них. Тому при відключенні електрики або газу виникнуть проблеми з гарячим водопостачанням.

Вигідно купити розширювальні баки львів можна в інтернет-магазині опалення.

Пристрій типового бойлера сконструйований з:

Магнієвого анода;

Гасителя потоку води;

Внутрішнього накопичувального бачка;

Трубки подачі холодної води;

Тена;

Терморегулятора;

Трубки нагрітої води;

Теплоізоляційного шару.

Якщо водонагрівач залишається на зиму в неопалюваному приміщенні воду з нього необхідно зливати. 

Бойлери діляться за способом нагрівання води:

Непрямого нагріву працюють від іншого джерела тепла

Електричні

Газові

Розберемося докладніше в особливостях кожного виду водонагрівачів, які пропонує інтернет-магазин опалення.

Бойлер (водонагрівач) непрямого нагріву

Цей тип агрегатів не працює на електриці або газу, також для його роботи не використовується тверде паливо. Він працює від тепла, що виробляється іншими джерелами енергії, які можуть перетворювати сонячну енергію в електричну. Ідеально підходить для установки в приміщеннях, де постійно потрібні великі об'єми води. Бойлер непрямого нагріву — це відмінне рішення для заміського будинку, де є автономна система опалення. Крім того, у разі його використання не створює додаткового навантаження на електромережу вашого будинку.