Як визначити свій тип шкіри?

Ви можете спробувати визначити свій тип шкіри самостійно. Поспостерігайте, як поводиться ваша шкіра, наприклад, під впливом різних погодних умов, таких як холод, вітер, вологість. Зверніть увагу на те, як виглядає ваше обличчя після вмивання водою, молочком або тоніком, після використання мила і після нанесення крему. Також завжди можна проконсультуватися у косметолога або дерматолога.

Визначення типу шкіри дозволяє правильно підібрати косметику на сайті https://suemade.com/, а правильно підібраний щоденний догляд за шкірою впливає на її здоровий і молодий вигляд та самопочуття. Існує 4 типи шкіри:

  • суха,

  • жирна,

  • комбінована,

  • нормальна.

Доглядати за нормальною шкірою простіше за все. Потрібне очишення, зволоження, з годом — омолоджуючі засоби.

Комбінована дерма передбачає наявність сухих та жирних зон, які потребують різного догляду. 

Суха шкіра — як доглядати за сухою шкірою?

Вона тонка, тьмяна, сіра і на дотик шорстка. Вона більш схильна до подразнень і травм. Це може викликати проблеми при догляді і, на жаль, дерма швидше старіє.

Щоб вмитися, використовуйте м'які очищаючі засоби без SLS і SLES замість звичайного мила. Відразу після вмивання нанесіть на шкіру обличчя зволожуючий косметичний засіб, щоб зменшити втрату води через епідерміс.

Шукайте креми, що містять зволожуючі і жирні інгредієнти - вони відновлюють ліпідну оболонку та запобігають виходу води з шарів шкіри. Вони також мають здатність зв'язувати й утримувати воду в епідермісі. У кремах шукайте гідролізатори протеїну, гліцерин, а також пом'якшувальні речовини, наприклад, рослинні масла, які створюють захисну плівку на поверхні шкіри.

Жирна шкіра — як доглядати за жирною шкірою?

Часто блищить, буває навіть одразу після вмивання. У неї розширені пори з домішками, в результаті чого утворюються чорні крапки і гнійні плями. Надмірно виділяє шкірний жир, особливо в середній частині обличчя: на лобі, на носі, на підборідді. Поблизу волосяного фолікула часто збільшується кількість бактерій, які посилюють запалення шкіри. Однак це тип шкіри, на якому зморшки з'являються в більш пізньому віці.

Дуже важливо правильно підібрати засоби для вмивання і пілінгу (уникати агресивного мила з високим pH). Використовуйте тонізуючі лосьйони, такі як тоніки без спирту, щоб освіжити колір обличчя і звузити пори.

Крем для догляду повинен бути зволожуючим, що не викликає комедонов. Використовуйте гідрогель та емульсію з низьким вмістом жиру, а також матуючі креми, що поглинають надлишки шкірного жиру.