Шугарінг дістався європейським косметологів в спадок від арабських красунь, які печуться про красу свого тіла. В основі методу лежить паста цукрова для депіляції суміш води, цукру і лимонного соку. Натуральні компоненти ніжно і безболісно видалять навіть найкоротші волоски від 2 міліметрів завдовжки, а поєднання фруктози і глюкози не дозволить мікроорганізмам розмножитися на поверхні шкіри, що запобіжить запалення в подальшому.

Деякі намагаються приготувати цукровий віск для депіляції самостійно, зваривши солодкий сироп в домашніх умовах. Але на ділі це складніше, ніж здається: підсумком може стати пригорілі суміш, а не паста для шугаринга. Купити косметику шугарінг набагато простіше в інтернет-магазині, де кожен вид буде супроводжений описом характеристик. Переваги шугаринга Косметика шугарінг має переваги перед традиційним воском.

На те, щоб купити шугарінг, існує кілька причин: в той час як ваксинг починає діяти тільки на волоссі від 3-4 мм, цукрова паста, купити яку не складає труднощів, видаляє навіть 1-2 мм; в порівнянні з воском, солодка маса діє практично без болю; робоча температура пасти не перевищує +40, і тому вона не заподіє опік; після шугаринга немає запалень або роздратування. Висока концентрація глюкози і фруктози діє як антисептик; відсутні врослі або обламані волоски; шугарінг делікатно видаляє ороговілі частинки шкіри. Так що можна купити цукрову пасту, щоб провести ніжну депіляцію верхніх шарів епідермісу; наступна процедура знадобиться тільки через кілька тижнів, так як волосся сповільнять своє зростання; натуральні компоненти не викликають алергічних реакцій.

Застосування шугаринга

Отже, коли слід купувати шугарінг Львів? Цукрова паста діє практично на всіх ділянках тіла, починаючи від гомілок і закінчуючи особою. Вона вважається універсальним депіляційним засобом. Єдине, що вона більш дієва для коротких волосків, ніж для довгих. Солодка суміш може наноситися навіть на важкодоступні місця пахвові западини і зону бікіні.

Види цукрових паст

Професійна цукрова епіляція діє ефективніше домашньої суміші, так як перша різниться в залежності від типу волосся. Сьогодні випускаються наступні види: м'яка (Ультрам'яка) паста. Використовується для видалення м'якого пушкового волосся. Рекомендована людям зі світлим волоссям; паста середньої м'якості. Підійде для помірно жорстких волосся на гомілках або руках; тверда паста. Застосовується для інтимної депіляції і видалення твердих густорастущей волосся. Якщо ж ви володієте деякими навичками, то можете спробувати змішати різні типи для більшого ефекту.

Опис процедури шугаринга

При шугарінг застосовуються дві різні техніки мануальна і бандажная. При першій пасту видаляють руками, при другій за допомогою серветок-бандажів. Якщо паста м'яка, значить, ви повинні запастися бандажами. Якщо середньої м'якості або для інтимної депіляції тоді вам будуть потрібні тільки ваші руки. Цукровий віск для депіляції нагрівають в воскоплаве до робочої температури: ультрам'якого масу до 37-45, більш тверду до +40. При бандажної техніці пасту наносять тонким шаром по росту волосся (зручно використовувати шпатель). Видаляють суміш за допомогою бандажа різким рухом проти росту волосся. При мануальної техніки грудочку пасти відщипують від загальної маси і розподіляють по шкірі проти Зростання волосся. Для більшої надійності її можна розгладити рукою. Потім шар видаляється різкими рухами по Зростання волосся. Завітайте у наш масажний салон у Львові для перетворення тіла в неймовірну красоту.