Якщо вас хвилює безлад через справжню ялинку, або якщо алергія заважає вам мати живе хвойне дерево, тоді спробуйте вибрати штучну різдвяну ялинку (https://elki4you.in.ua/ua/kak-vybrat-iskusstvennuyu-elku/) в якості вашої святкової прикраси.

Різдвяні ялинки - універсальний елемент в святковому оформленні. Деяким людям не подобається метушня і безлад живої ялинки, в той час як інші страждають від алергії, яка заважає їм мати справжню вічнозелену красуню. Якщо вам цікаво, як вибрати штучну ялинку, подумайте про розмір, акцент і висоту. Використовуйте ці корисні ідеї в якості керівництва при замовленні ялинки на свята. Ми покажемо вам, як вибрати найбільш реалістичну штучну ялинку з підсвічуванням або без неї.

Вибір штучних ялинок

Якими бувають штучні сосни та ялинки:

  • Штучні дерева з підсвічуванням

Відмінний спосіб для оформлення дому. Проте, такі дерева, як правило, дорожчі, і ви не можете змінити розмір або колір вогнів з року в рік. Заміна перегорілих вогнів на нові також може бути непростим завданням. Шукайте дерево, яке позначено як "безперервне включення" або "із захистом від перегорання". Це означає, що якщо одна лампочка на ланцюжку перегоріла, інші залишаються включеними.

  • Штучні дерева з акцентами

Коли штучне дерево припорошене снігом, то його гілки виглядають так, як ніби вони справжні. Ви можете вибрати, яким ви хочете бачити ваше штучне дерево: сильніше притрушене снігом або, навпаки, трохи. Додаткові акценти також можуть включати природні елементи, такі як соснові шишки і ягоди. Майте на увазі, що цей декор не може бути прибраний, або це зробити вкрай важко, тому вибирайте дерева без великої кількості декору.

Вибір штучної різдвяної ялинки: висота і ширина

Більшість штучних різдвяних ялинок для свят бувають однією з трьох видів, як правило, позначених як низька, середня, велика, а також осторонь стоїть вулична заввишки більше 2,5 метрів. Штучні ялинки в магазині https://elki4you.in.ua/ua/ також бувають різної висоти з кроком 0,5 метрів. Щоб вибрати краще штучне дерево для вашого будинку, знайдіть місце, де ви плануєте виставити його на показ, і залиште достатньо місця навколо нього, щоб повішати декор.

Вибір матеріалу штучної ялинки та сосни

Штучні дерева бувають двох типів: литі та закріплені гачками. Штучні дерева, що складаються всього з декількох частин, мають прикріплені гілки і, як правило, легше піддаються налаштуванню. Гілки з гачками індивідуально закріплюються в певному місці на центральному стовпі дерева. Такі дерева вимагають набагато більше часу на складання, але вони, як правило, дешевші.

Види матеріалів:

Штучні дерева виготовляються з використанням одного з двох видів пластика: ПВХ або ПЕ. Основна відмінність в матеріалах полягає в тому, як дерева виглядають. Голки з ПВХ прикріплюються до гілок за допомогою дротів. Фальшиві дерева з поліетилену виготовляються більш точно, тому голки краще нагадують справжнє дерево.