По-справжньому хороший ліхтарик повинен бути в кожному домі, тому що він дає нам доступ до світла в ситуаціях, коли традиційні джерела світла нам не підходять. У той же час це ще й основний елемент екіпіровки для всіх, хто вирушає в подорож на лоно природи - його варто завжди мати при собі, тому що необхідність в його використанні може виникнути абсолютно несподівано. Сучасні фонарики Феникс сконструйовані таким чином, щоб носити їх з собою і користуватися максимально зручно. Їх розміри настільки малі, що вони не будуть для нас серйозною тягарем, але в той же час вони дають дуже яскраве світло. Для тих, хто зацікавлений в покупці, рекомендуємо перейти на сайт: https://atlantmarket.com.ua/catalog/fenix_fonari/,  інтернет магазину Атлантмаркет і ознайомитися з каталогом, де представлений різноманітний вибір ліхтарів Торгової Марки Fenix. Види ліхтарів:

  • Пошуково-рятувальні ліхтарі, ліхтар кемпінговій.
  • Тактічні ліхтарі, повсякденні ліхтарі, ліхтар налобний.
  • Ліхтарі для дайвінгу, мисливські ліхтарі, велофари Fenix ​​і т.д.

Особливості та переваги ліхтарів ТМ Fenix?

Невеликі розміри, мінімалістичний стиль. Ліхтарі оснащені світлодіодним діодом і, перш за все, відмінним об'єктивом марки Fenix, додатково хімічно посиленим проти пошкоджень.

Що потрібно врахувати при виборі ліхтаря?

  • Перш за все, які функції ми очікуємо від ліхтарика? Безліч функцій, висока світловіддача, ємність акумулятора і матеріал, з якого він виготовлений, істотно впливають на вагу обладнання.
  • Потужність і широке поле зору. Рівень розсіювання світлового променя. Надзвичайно важливо, щоб світло було «м'яким» і розсіяним, щоб забезпечити нам широкий кут огляду.
  • Ремінь для кріплення налобного ліхтаря на голові - він повинен бути гнучким, міцним, з якісного матеріалу, приємного на дотик, зі зручною застібкою і регулюванням довжини. Обладнання повинно бути герметичним, водонепроникним - це дуже важлива особливість.

Чому ми?

  • Ми пропонуємо найбільший вибір ліхтарів з різними варіантами застосування. У нашому асортименті є як спеціалізовані варіанти освітлювальних приладів, так і тактичні і повсякденні ліхтарі.
  • На все ліхтарики діє довгострокова гарантія. Ми пропонуємо тільки товари вищої якості. Доступна і вигідна ціна з акційними знижками.

Компанія Атлантмаркет пропонує вигідні умови для покупки, тому варто скористатися перевагами прямо зараз!