Усе частіше українські користувачі віддають перевагу навушникам Austrian Audio HI-X50 On-Ear. Це справді вражає, адже раніше компанія Austrian Audio не мала великої популярності на українському ринку. Проте, у Європі ця компанія має свою позитивну репутацію. Тож давайте детально розберемося, чим Austrian Audio HI-X50 On-Ear так сподобалися українцям?

Дизайн та комплектація

Навушники Austrian Audio HI-X50 On-Ear мають витончений дизайн і у той же час дуже технологічні. Треба віддати належне розробникам та дизайнерам, адже девайс відрізняється високою якістю матеріалів, технічною та візуальною продуманістю.

Корпус навушників виготовлений з авіаційного алюмінію. Це дало можливість розробникам створити легкий та міцний девайс одночасно. А сірий матовий колір корпусу та чорний інших елементів гармонійно поєднані. 

Амбушюри виготовлені з еко-шкіри. Вони накладні, але зручно охоплюють вуха. Щодо шумоізоляції, яка також важлива – вона на дуже хорошому рівні, адже амбушюри глибокі та м’які. 

У комплектацію Austrian Audio HI-X50 On-Ea входить м’який чохол, який захистить навушники від зайвих ушкоджень. Також є адаптер 6.3 мм для стаціонарних пристроїв. Окрім адаптора та чохла є кабель довжиною близько трьох метрів. М’який кабель – гарний приклад продуманості цього пристрою, адже незважаючи на довжину він не плутається, а також закріплюється у роз’ємі 2.5 навушників за допомогою спеціального замочку. Тому він так просто не випаде. Навіть, якщо ви десь зачепитесь ним. 

Ця модель навушників має сучасний вигляд, чудовий дизайн, а також якісні матеріали. У співвідношенні ціна/якість вони ідеальні. І прослугують своєму власнику довгий час. Але все ж у аудіодевайсі головне не стільки зовнішній вигляд, як скоріше звук.

Звук Austrian Audio HI-X50 On-Ear 

Звук – це один з важливих аргументів, через який Austrian Audio HI-X50 On-Ear підкорили серця своїх користувачів. Вони справді вирізняються своє здатністю транслювати широку звукову палітру. Завдяки динамічним драйверам звук дуже детальний, без забарвлень. Більше підійде характеристика – чистий звук. Ви зможете почути живі тембри, індивідуально інструменти, ритми. Деталізація та глибинність звуку дає можливість транслювати та сприймати усі частоти якісно. 

  • Низькі частоти. Бас дуже м’який та глибокий. Він слугує такою собі базою та відтіняє середні частоти. Ви не отримаєте від цих навушників гучного басу, який перебиває усі інші частоти та гупає. У цій моделі він максимально наближений до натурального та не перевищує показник, який закладений у саму композицію. Бас тут ідеальний для музичних перфекціоністів.

  • Середні частоти. Варто віддати належне інженерам за налаштування середини. Вона транслює мікродеталі, які доповнюють звукову палітру та роблять її повноцінною. І у той самий час навушники відтворюють звук вокалу наповненим, протяжним, з переливами. 

  • Верхні частоти. Це привід для гордощів компанії Austrian Audio, адже, навіть погано зведену композицію, вони відіграють так, що ви цього не зрозумієте. Звук високих частот у Austrian Audio HI-X50 On-Ear дуже комфортний та приємний. Він не ріже слух. Навпаки, він скоріше протяжний, детальний та ясний. 

Проте, варто все ж послухати самому, щоб впевнитись у тому, що вам сподобається така трансляція звуку. Austrian Audio HI-X50 On-Ear та більше навушників, які можна послухати, шукайте в Саундмаг