Як в іншому місті чи іншому районі міста відчувати себе комфортно і без зусиль знаходити потрібні заклади? З сучасними технологіями - це просто. Потрібно лише тримати при собі телефон з корисним сервісом Локатор - brovary.locator.ua.

Погодьтеся, в житті трапляються ситуації, коли потрапляєш у малознайомий район і доводиться довго шукати автомайстерню, ремонт одягу або нотаріуса. Так, що там в незнайомому! Навіть у рідному місті різні компанії та заклади відкриваються з такою швидкістю, що не завжди місцеві жителі знають про них. З урахуванням швидкості сучасного життя і тих труднощів, які виникають людей, українські розробники і створили перший національний онлайн-довідник. Він допомагає в будь-якій ситуації знаходити потрібну інформацію.

Як працює Locator.ua для користувачів в Броварах?

Давайте уявимо, що ви як користувач, шукаєте ветеринарну клініку недалеко від будинку.
Щоб не витрачати час на пошуки, просто візьміть смартфон і введіть запит через Локатор. Сервіс надасть не тільки все ветклініки міста, а й їх режими роботи, адреси, телефони, сайти і навіть відгуки про послуги. Все що потрібно - порівняти і вибрати.

А щоб побачити клініки поруч з будинком, просто дозвольте додатку визначити свою геолокацію. Сервіс прокладе оптимальний маршрут на онлайн-карті, і ви вже точно будете розуміти куди зручніше звернутися. Це стосується і інших послуг. Неважливо, що ви шукаєте - готель, перукарню, ресторан, автосервіс або нотаріальну контору. Локатор збирає і зберігає інформацію про всі компанії і установах міста, і видає її за запитом користувача абсолютно безкоштовно. До речі, такі можливості є не тільки в Броварах, але і в інших містах України. Можливості сервісу активними темпами розширюються і на невеликі населені пункти країни.

Це дуже полегшує пошук і зменшуэ витрати часу. А головне - дає можливість оцінити розташування, рівень закладів та відгуки. Але і це ще не все.

Як працює Locator.ua для власників бізнесу в Броварах?

Власники бізнесу особливо цінують Локатор за ті переваги, які він надає. Вся справа в тому, що інформацію про свою компанію на Locator.ua можна розмістити безкоштовно. Що це дає?

  1. Потік відвідувачів на сайт, що підвищує його рейтинги в пошуковій видачі.
  2. Привертає більше реальних клієнтів. Якщо користувач шукає певну організацію, то це говорить про те, що він дійсно зацікавлений в її послугах.
  3. Впізнаваність бренду. Компанія, яка розміщена на сайті Locator.ua, буде частіше відображатися саме для цільової аудиторії.
  4. Клієнтам не доведеться довго шукати інформацію про компанії, адже адреси, телефони, режим роботи, сайти та відгуки є на Локаторі.

І ці послуги абсолютно безкоштовні як для користувачів ресурсу, так і для власників бізнесу. Почніть заощаджувати свій час і просувати свою компанію разом з Locator.biz.