Якщо вам потрібно швидко і якісно виготовити деталі з металу, то найбільш відповідним варіантом буде лазерна різка металу компанії «Громов». Чому саме лазерна різка є найякіснішою? Тому що за допомогою лазеру ми повністю відмовимося від механічного впливу на структуру металу, а мінімальний нагрів при такій обробці збільшує точність, яка відмінно впишеться в будь-яке вами надане креслення.

Наша команда працює з великим обсягом, тому ми орієнтуємося на агропідприємства, також не пропускаємо можливості співпрацювати з середнім і великим бізнесом. На нашому сайті ви можете прочитати відгуки та подивитися портфоліо завдань, які були нами зроблені. Варто уточнити, що лазерне різання металу має неперевершену точність, звичайно, без помилок в цьому випадку не обійтися, але вони настільки не значні, що майже досягають 0,1 міліметра.

Наша команда фахівців використовує тільки надійне обладнання, яке дозволяє обробити метал, та гратися з ним як з глиною, серед техніки є такі екземпляри, як:

  • Машина лазерного різання Trumpf Trumatic L3050 (Німеччина).
  • Машина лазерного різання Trumpf Trumatic L3030 (Німеччина).
  • Машина для згинання ЧПУ Trumabend V130.

Вся ця техніка в поєднанні з командою фахівців робить неможливе, адже хто б міг подумати, що такий сильний елемент люди колись зможуть зігнути і вирізати необхідні деталі. Однак зараз це реальність і для того, щоб зробити якусь деталь, ми будемо вимагати від вас тільки клаптик креслення з вашим завданням, завдяки цьому кресленню ми зможемо виготовити потрібну деталь.

Наша компанія працює в цій галузі з 1999 року, ми вже 20 років вдосконалюємо кваліфікацію в цьому бізнесі, тому команда фахівців, які працюють під дахом нашого цеху, впорається з будь-яким завданням. Потрібно терміново зробити деталі з металу на замовлення? Тоді настав час для вас, щоб повідомити про це нас!

Всі нюанси лазерного різання

Компанія «Громов», як вже відомо, займається лазерною різкою металів, але ми не пропустимо можливості розповісти про цей випадок трохи більше. Перш за все, ми збираємося почати з того, що лазерне різання саме по собі є технічно науковим прогресом, так що тепер ми можемо змінювати метал, як хоче насамперед людина.

Отже, з чого починається наша праця? А починається вона з того, що ми підбираємо відповідний лист металу під ваше замовлення та креслення, а потім потрібно налаштувати комп'ютер для того, щоб він повністю автоматизував процес, оскільки це виключає людський фактор помилкового погляду й дає перевагу саме в якості зробленого проекту.

Сам промінь лазеру утворюється за допомогою електромагнітного поля і невидимими молекулами вуглекислого газу. Такий промінь має незрівнянну потужність й маючи діаметр 12 міліметрів, здатний зосередити всю свою потужність в одній точці діаметром всього 0,15 міліметра, саме ця концентрація змінює лист металу так, як нам потрібно для проектів.

Зайдіть на сайт компанії «Громов» та не забувайте, що якість завжди на межі з величезним досвідом.