Багато хто в наш час вважає, що нічого складного в організації похорону немає. Проте це 100% помилкова думка. Адже таким чином можуть висловлюватися лише ті люди, котрим жодного разу не доводилося стикалися з подібного роду жахливими ситуаціями. Водночас, людям, котрі свого часу зазнали втрати, добре відомо, що навіть найсильніший біль в цьому світі не можна порівняти з гіркотою та невимовною порожнечею, котра сповнює тебе із середини.

У цей момент нібито раз й назавжди відмирає частинка твого серця, твоєї душі... Сонце перестає світити так яскраво, дихати стає важко й нічого більше не радує ... Разом з тим необхідно не тільки продовжувати жити, але й взявши себе в руки обов’язково потурбуватися про аби вирішити безліч проблем, головні з яких пов'язані з організацією гідного похорону покійного.

До кого звернутися по допомогу?

Поминальний обід, ритуальні перевезення, доставка рідні та знайомих на кладовище, музичний супровід, вибір труни, одягу для померлого, ритуальних вінків, все це та багато іншого – обов’язкові етапи похоронних заходів, кожен із яких вкрай важливо продумати від А до Я, аби потім не сталося ніяких непередбачуваних ситуацій.

Внаслідок смерті близької людини у найрідніших та найближчих людей значно погіршується психоемоційний фон, гальмується розумова діяльність та виникає знервований або депресивний стан. Щоб на належному рівні вирішити всі вищезазначені моменти та при цьому якісно організувати похоронні заходи, бажано звернутися до послуг спеціалізованого ритуального дому «Грааль». Для того аби ви мали змогу ближче познайомитися з послугами ритуального дому та їх вартістю, запрошуємо вас відвідати офіційний веб-сайт, що знаходиться за адресою – ritual24.kiev.ua.

Чому саме варто звернутися до послуг цього ритуального дому?

Перш за все тому, що в «Граалі» тривалий час працюють люди, які мають досвід роботи у сфері надання ритуальних послуг. Кожен із працівників компанії – це висококваліфікований спеціаліст своєї справи, котрий не лише заздалегідь продумує всі необхідні організаційні моменти, але й готовий організувати похорон в найкоротші терміни.

На сучасному ринку існує безліч ритуальних агентств, які надають ритуальні послуги на професійному рівні, проте «Грааль» – найкращі серед кращих. Крім того, похоронне бюро є однією з найбільших в Києві організацій, що спеціалізуються на наданні повного спектру ритуальних послуг за найбільш конкурентними цінами в місті.

Визначним є й те, що компанія має у своєму розпорядженні тривалий досвід роботи, а також чітко відпрацьовану схемою організації прощання, яка не тільки позбавляє всіх клієнтів від самостійного вирішення різного роду проблем, але одночасно дозволяє отримати стовідсоткову гарантію того, що все пройде на належному рівні.

Перелік послуг, котрі можливо отримати, звернувшись в «Грааль»

У бюро представлений найповніший перелік ритуальних послуг, з-поміж яких:

  • перевезення вантажу 200 (в будь-яку точку світу);
  • ритуальний агент;
  • оформлення документів;
  • організація поминальних обідів;
  • послуга моргу;
  • ритуальний транспорт (бюро має свій власний автопарк ритуального транспорту з погодинною орендою);
  • одяг для померлих;
  • ритуальні вінки;
  • санітарна обробка приміщень (послуга, завдяки якій після обробки приміщення спеціальними реагентами можна повністю позбутися від неприємних запахів);
  • широкий вибір самих різних трун та пам'ятників на абсолютно будь-який доступний бюджет.

Більш детально уточнити комплекс та вартість тих чи інших послуг, а також поставити запитання або отримати компетентну вичерпну консультацію, завжди можна зателефонувавши фахівцям бюро по одному з номерів телефонів: (067) 500-40-44, (044) 599-00-57 або (073) 500-40-44.