Срібні каблучки стають все більше популярними серед панянок різного віку. Чомусь раніше вважалось, що цей дорогоцінний метал носять в коштовностях лише переважно молоді дівчата, але поступово замовлення почали робити й жінки більш старшого віку. Чому так сталося? Бо, по-перше, дизайн каблучок принципово змінився й моделі зі срібла сьогодні відрізняються ексклюзивністю, цікавими поєднаннями та вишуканість, від своїх «колег» це з початку нульових. Вони стали стильними та виглядають досить благородно, мають тендітний фасон та оздоблюються різним камінням. Каталог моделей став настільки широким та «різноплановим», що обирання йде вже не по металу, а лише з позиції пристосування у власному гардеробі та можливості комбінувати з іншими аксесуарами. Якщо рівняти «сучасне срібло» із їхніми золотими «побратимами», то зараз тенденція переважає вже в бік першого представника ювелірного сплаву. І це не суто питання ціни, хоча вона теж грає неабияку роль в плані визначення що купити. Тож, срібна каблучка для жінки - це бажаний атрибут стилю, який стрімко відвойовує місце в скриньці для коштовностей у сучасної пані.


Отже, тепер, перш ніж купити срібну каблучку, постає питання що обрати й з чим вдягати. Виносимо на загальний розсуд декілька практичних порад, щоб ви могли вже сьогодні замовити свою найгарнішу та найоригінальнішу каблучку:

  1. Перше місце, поправу, займають срібні каблучки з камінням. Це більш ніж 70% всіх моделей будь-якого виробника ювелірних прикрас. Каміння - це найяскравіше доповнення дорогоцінного металу. Разом вони діють як «союзники» прикрашаючи один одного й даючи відчути глибину, шарм та неповторність виробу. В залежності від кольору та форми, змінюється й зовнішній вигляд персня чи каблучки, тож можна з упевненістю стверджувати, що зі вставками, ювелірний виріб стає особливим, а ціна при цьому суттєво не змінюється. Найчастіше срібло комбінують з фіанітами білого або яскравого кольору, але зараз можна побачити вироби зі срібла та перлів. Вони разом виглядають дуже стильно й підходять панянкам більш старшого віку. Молоді дівчата надають перевагу лаконічним моделям з одним каменем чи взагалі без них.
  2. Срібні каблучки без каміння також варті уваги. Вони виконані в популярній сьогодні техніці мінімалізму. Це суто грайливий вигин дорогоцінного металу, яких можуть собі дозволити всі жінки незалежно від віку. Багато моделей в даній техніці виготовляється на верхню фалангу й з «плаваючим» розміром. Такий універсальний прийом дає можливість вільно варіювати коштовностями, вдягаючи їх то на верхню фалангу безіменного пальця, то повноцінно на мізинець й знов на верхню фалангу, але вже середнього пальця. Такі прикраси можуть бути «сімейними». Зараз це напрочуд популярний тренд. Тобто, наприклад, дочка й мама, маючи спільну скриньку з прикрасами, можуть вдягати лаконічні каблучки по черзі. Дешево, вигідно та надзвичайно практично.
  3. Оригінальні каблучки повинні бути у кожної пані. Так, моделі з «родзинкою» - це коштовності, що не мають ніяких перепон, ні вікових, ні часових. Така дорогоцінна річ, повинна будити в кожної дівчинки, дівчини, жінки. Оберіть універсальний розмір й обов’язково придбайте собі хоча б одну модель з оригінальним дизайном. Це може бути якась незвична форма, вдале поєднання кольорів чи технік, стильна класика або навпаки новомодна еклектика. Ви відчуєте це, коли побачите таку річ. Це буде виключно ваша каблучка, яку захочеться вдягати знову й знову. Такий виріб можна придбати під якусь важливу подію, або подарувати, й тоді коштовність буде відігравати ще й важливу для обраниці роль, гарного спогаду.
  4. Ексклюзивні каблучки - це моделі з неповторним дизайном, оригінальні, стильні та яскраві. Звісно зі срібла можна виготовити неабияку цікаву річ. Дорогоцінний метал досить пластичний, тож дозволить зробити будь-який цікавий візерунок. Його легко оздоблювати каменями-вставками, в техніці лиття чи закріплюючи клапана вручну, тож потрібно лише трохи фантазії, вмілі руки та багато терпіння й на світ обов’язково з’являться ексклюзивні моделі спеціально для вас. Звісно за такими речами можна піти в магазин, а можна замовити безпосередньо у виробника. Доведеться трохи зачекати виконання, проте результат неодмінно того вартий.
  5. Подвійні каблучки зі срібла - тренд сьогодення. Це варта уваги ювелірна річ, що замінить вам 2 каблучки одночасно. Маючи такий незвичний дизайн, вона поєднує в собі всю майстерність й фантазію майстра-ювеліра. Річ в тому, що в одному виробі використовується декілька технік роботи з дорогоцінним метало. Наприклад, половинка подвійної каблучки виконується в техніці лиття з розсипом яскравих фіанітів, а друга частина - це лаконічна форма з одним великим каменем. На пальці обраниці, модель виглядає так, наче дві каблучки вдягнуті одночасно. До того ж це досить зручно, оскільки каблучка поєднана й не смикається на пальці. Часто такі вироби зі срібла вкривають позолотою й тоді це виходить дуже вдалий мікс по дизайну, комфорту та стилю.

Ювелірний дім «Каштан» - пропонує вам тільки цікаві, неповторні та зручні рішення, які обов'язково стануть яскравою родзинкою вашого образу. Вибираючи будь-яку каблучку з нашого асортименту, ви можете бути впевнені, що купуєте 100% якість, помножену на абсолютну майстерність наших ювелірів, які здатні виготовити досконалу композицію з дорогоцінного металу й декількох каменів-вставок. Переконайтеся в цьому просто зараз, відвідавши каталог нашого інтернет-магазину.