Більшість людей в Україні вважають за краще купувати автомобілі на вторинному ринку. У кого-то немає можливостей купити авто з салону з нульовим пробігом, хтось просто хоче отримати транспортний засіб більш високого класу, що можливо тільки при купівлі вживаного автомобіля. При цьому в Україні популярна послуга пригону авто з Європи, що має безліч плюсів в порівнянні з придбанням аналогічних моделей в нашій країні.

Як пригнати авто з Європи?

Перш за все, потрібно знайти грамотного виконавця, який зможе зробити все якісно і надійно без зайвих витрат часу і фінансів. Знайти такого виконавця ви легко можете на біржі ВАРТА. Даний ресурс створений для подібних послуг, при цьому радує повним захистом від аферистів:

1.       Оплата фіксується на рахунку біржі і не перераховується виконавцю до остаточної стадії угоди.

2.       Під кожним виконавцем можна прочитати відгуки, залишені попередніми замовниками.

3.       Всі виконавці при реєстрації на сайті проходять ретельну перевірку і верифікацію.

Крім цього сайт радує і іншими перевагами. Перш за все, це велика кількість компаній і приватних осіб по автопрігону - знайти виконавця можна всього за кілька хвилин. Для цього потрібно пройти реєстрацію і залишити повідомлення. У ньому ви можете вказати будь-які дані про бажаний автомобіль: модель, рік випуску, пробіг, колір, технічний стан, наявність різних опцій, тип кузова, модель двигуна і так далі.

За допомогою даного сервісу придбали автомобілі вже тисячі українців - зробіть це і ви, адже це просто, надійно і безпечно. Просто вибирайте виконавця з великого списку людей і компаній, які залишили відгук на ваше повідомлення. Переконайтеся, що даний виконавець здійснює ретельну перевірку не тільки технічного стану транспортного засобу, а й перевіряє юридичну історію, щоб не було проблем з переоформленням авто.

Переваги авто з Данії

Якщо ви хочете отримати якісне авто за приємною вартістю, розгляньте пригон авто з Данії: на вторинному ринку цієї країни чимало переваг для майбутніх автовласників:

1.       Більшість автомобілів мають хороший стан, що можливо завдяки якісному обслуговуванню на сертифікованих технічних станціях, експлуатації по рівних дорогах і використанню якісного палива.

2.       У Данії немає практики скручування пробігу, що дозволяє вибрати автомобіль прозоро і надійно, знаючи всю його історію експлуатації.

3.       Вторинний ринок автомобілів в Данії перенасичений пропозиціями, що дає можливість купити хорошу модель за досить низькою ціною. Економія складе приблизно 20-30 відсотків в порівнянні з покупкою аналогічної моделі в Україні.

4.       У Данії чимало рідкісних моделей автомобілів з комплектаціями, яких немає в Україні - це можливість знайти машину, про яку давно мріяли, але не могли знайти в нашій країні.

Скористайтеся послугами автопрігона з Данії або іншої європейської країни - придбайте надійний автомобіль і економте при цьому грошові кошти. Біржа ВАРТА допоможе зробити це без будь-яких проблем і труднощів.