Модульнi будинки СимфонiяЗведення будинків за каркасно-модульною технологією - нова тенденція українського будівельного ринку, яка швидко розвивається. Таке будівництво економічно вигідніше, ніж використання традиційних будівельних технологій. Дачні модульні будиночки особливо актуальні, бо можуть встановлюватися на ділянках зі складним ландшафтом. Вони не потребують отримання дозвільної документації на будівництво, та введення в експлуатацію, бо за будівельними нормами вважаються тимчасовим житлом.

Український виробник каркасно-модульних конструкцій

Зведення житлових будинків за каркасно-модульною технологією (канадською), інтенсивно розвивається в європейських країнах, Америці, Канаді. Населення України також все більше уваги приділяє такому виду будівництва. «Latem Homes» - Виробник модульних будинків для житла став лідером в цьому секторі будівельного ринку. Серед переваг модульного будівництва слід виділити:

  • високу швидкість виконання проектних робіт та зведення будівлі;
  • можливість розміщення дачного будиночка на ділянці, рельєф якої непридатний для ведення будівництва традиційним способом;
  • сейсмічну безпечність модульних будівель;
  • якісну теплоізоляцію, що дозволяє скоротити витрати на опалення;
  • прийнятну вартість будівництва.

Варіанти модульних будинків

Важливою перевагою каркасно-модульного будівництва являється широкий вибір видів будинків. Спеціалісти компанії «Latem Homes» пропонують клієнтам будівельні конструкції різних серій. Житлові модульні будинки серії "СИМФОНІЯ" приваблюють стильним дизайном. Двосхилий дах вкритий металочерепицею, стіни оздоблені практичним вініловим сайдингом. Будинки добре зберігають тепло, що забезпечується встановленням енергоощадних металопластикових вікон та використанням якісних матеріалів для утеплення будинку. Всередині будинок оздоблений дерев'яною вагонкою, яка робить атмосферу особливо теплою та затишною. Будівля має витяжку, вводи/виводи води в зоні кухні та санвузла. За побажанням замовника встановлюється бойлер та сантехнічні прилади.
Якщо господар вважає, що одномодульний будиночок для його сім’
ї замалий, вин може замовити два або кілька модулів. Збірка модулів в цільну будову здійснюється на легкому фундаменті. Всі нюанси майбутнього дачного, або постійного житла можна узгодити на стадії проектування.