Пройшов майже місяць з моменту, як в Бердянську почався курортний сезон. Щорічно сюди приїжджають відпочивальники з різних куточків України та ближнього зарубіжжя, щоб доторкнутися до гарячого піску, поніжитися під гарячим промінням та вдихнути аромат свіжого морського бризу.

Бердянськ - місто, де проспекти, площі наповнені неймовірним колоритом. В тіні верб, серед троянд та канн, ви зможете забути що зовсім недавно перебували в міській метушні.

Хочете щоб відпочинок в Бердянську 2020 був у Вас ідеальним? Тоді вам потрібно замовити квіток на автобус Харків Бердянськ, який вас доставить до цього райського міста.

Планування поїздки на відпочинок до Бердянська починається з пошуку житла. У Бердянську проживання розділене на кілька категорій, ціна також залежить від обраного району. Найбільшою популярністю користуються бази відпочинку на Бердянській косі, далі йдуть приватні міні-готелі на районі Слобідка, наступний за популярністю район Ліски, потім "Центр" і потім вже "АКЗ". Варто відзначити, що район АКЗ на даний момент трохи недооцінений, в цьому районі один з найбільших та чистих піщаних пляжів в Бердянську, досить розвинена інфраструктура, а їхати до центру, або на косу не так вже й довго.

У кожному районі є пропозиції по житлу в приватному секторі, в основному це кімната в будинку або в прибудові, в основному зі зручностями у дворі та загальною кухнею. Ви можете розраховувати на санвузол в номері, кондиціонер і тд., але такі умови частіше відносять до міні-готелів. До речі приватний сектор навіть є і на Бердянській косі, якщо подбати заздалегідь, то можна встигнути забронювати там кімнату.

Бердянськ - це не тільки відпочинок на морі

Чи не морем єдиним Бердянськ цікавий. Тут вас чекає чудовий парк розваг на Приморській площі, не треба забувати про Бердянський аквапарк, дивовижний зоопарк "Сафарі", дельфінарій "Немо", кінотеатр "Космос" і дуже багато кафетерії, ресторани та бари. Але це ще не все, однією з найголовніших особливостей Бердянського літа - є пляжні вечірки до самого світанку.

Курорт Бердянськ вважається найкращим місцем відпочинку Азовського узбережжя. Санаторії міста багатопрофільні та мають все необхідне для повноцінного відпочинку, лікування, оскільки в Бердянську є найпотужніша лікувальна база, а також передові методи оздоровлення.

Сукупність південного сонця, морського повітря, насиченість його йодом, озоном, хлоридами і бромом забезпечило в місті виключно сприятливі умови для санаторного відпочинку та оздоровчих процедур. Санаторії Бердянська знамениті своїми сульфидно-мулових грязями, мінеральною водою.