У вітальні розміщення картин буде дуже доречним, тут можна купити модульні картини ціни львів та повісити зображення в різних стилях і тематиках. Сегментовані варіанти з розташованими окремо фрагментами, створюють ілюзію їх злиття в єдине ціле, якщо дивитися на них з віддаленої відстані, буде здаватися, що перед вами цілісна картина. Модулі картини виглядають об'ємними, вони дуже яскраві і стануть ключовим акцентом в інтер'єрі вітальні. Важливо, щоб картина гармоніювала з фоном стін і меблів. Красиво вони виглядають на однотонних стінах, тоді вся увага концентруватиметься на елементах зображення.

Не варто розміщувати картину, тон якої буде конфліктувати з тоном стіни, штор чи інших складових інтер'єру, таких як, наприклад фотошпалери львів. Для вітальні підійдуть абстракції, зображення квітів і картини в стилі реалізму. В спальні можна розмістити зображення квітів і композицій, красиво будуть виглядати пейзажі. Якщо кімната виконана в японському стилі, можна повісити відповідні картини. До того ж ця тематика зараз дуже популярна, і ви з легкістю зможете знайти картину для себе.

У дитячій спальні будуть доречними вироби decorprint з зображеннями героїв чи сцен з улюблених  мультфільмів дитини. Також можна підібрати красиві пейзажі, або фрагменти пригод юних мандрівників. Як зробити модульну картину самостійно? Не завжди вдається знайти бажане зображення в магазині. У такому разі модульну картину можна зробити своїми руками. Якщо дотримуватися всіх правил і враховувати рекомендації, вона буде не гірше купленої, або виконаної на замовлення. Зовсім не обов'язково малювати вручну, можна використовувати високоякісний друк, який зараз роблять не тільки на папері, але і на пластику чи полотні. Досить вибрати вподобане зображення і матеріал, який ви хочете і здати картину в друк, а потім оформити кожен фрагмент і розмістити на стіні.