Шукаєте все необхідне для якісної електрики? Сучасний ринок пропонує безліч різноманітних електротоварів від різних виробників. Але, якщо ви бажаєте придбати якісний товар та заощадити гроші, тоді краще зробити покупку через інтернет. 

Придбати промислові та побутові електротовари на дуже вигідних умовах можна через інтернет-магазин АМПЕРОК, який пропонує споживачам продукцію перевірених виробників.

Віртуальний каталог представлений такими основними позиціями, як:

  • низьковольтна продукція;
  • електрощитові обладнання;
  • бокси і щити;
  • кабелі, проводи;
  • електрофурнітура;
  • монтажна продукція;
  • стабілізатори;
  • все для теплої підлоги та інше.

Асортиментний ряд щодня оновлюється та доповнюється новими позиціями, котрі можуть вас зацікавити. Ви можете придбати розподільні електричні щити, електричні бокси, ящики для лічильників електроенергії, розетки та ще багато інших товарів.

Всі товари, котрі представлені на сайті сертифіковані, відповідають усім нормам та стандартам якості. Зробити замовлення можна у будь-який зручний для вас час. Треба лише оформити заявку на сайті в електронному форматі, або зателефонувати менеджерам інтернет-магазину для отримання більш детальної інформації. 

Консультанти нададуть розгорнуті відповіді на запитання, котрі стосуються товару. Допоможуть коректно сформулювати замовлення та проінформують по всіх знижках та акціях, які проходять на момент оформлення вашої покупки. На кожну позицію товару є детальний опис, вказана ціна та характеристики. 

Якщо мовити про вартість, то ціни на електротовари дуже лояльні та відповідають середньому ціновому сегментові ринку. Гуртові та постійні клієнти мають гнучку систему знижок. Доставка своєчасна та здійснюється по всіх регіонах у межах держави.

Великий попит має електрофурнітура. До обрання електрофурнітури треба підходити з усією відповідальністю. В інтернет-магазині ви зможете придбати розетки, вимикачі світла, панелі та рамки, стабілізатори напруги та інше по дуже низьких цінах. Для прикладу ви можете порівняти ціни на електрофурнітуру, які пропонує інтернет-магазин з цінами ринку, та бути впевненими у тому, що при мінімальних затратах, ви отримаєте максимально якісний товар.  Між собою електрофурнітура відрізняється дизайном, виробником, кольоровими рішеннями. Фурнітура, яка представлена в каталозі дуже гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр.