Французький балкон – те, що при бажанні може стати саме тим самим рішенням, котрого комусь досить давно хотілося. Крім того, така конструкція може допомогти суттєво заощадити на ремонті балкона. З кожним роком французький балкон стає все популярнішим, а кожен із тих, хто його встановив, захоплюється не лише простотою конструкції, але й її красою.

Що таке французький балкон?

Це чи не найпопулярніше питання серед людей, котрі задумуються про реконструкцію старого балкону та й не лише. Для початку відзначимо, сам по собі термін «французький балкон» взятий із традицій європейської архітектури. Ним на батьківщині позначають невеликий виступ, розміром з людську ступню. Це кований елемент для обрамлення, котрий знаходиться в нижній частині вікна чи дверей, де іноді висаджують квіти. При відкритих стулках він грає декоративну та водночас захисну роль.

У нас же в Україні це термін означає дещо інше. Що саме, запитаєте ви? Все просто: ним називають вид скління балкона, при якому металопластикова конструкція встановлюється починаючи від самої підлоги і аж до стелі. При цьому парапет та огорожа зрізається як говорять «під нуль». В результаті виходить прозора територія з красивим панорамним оглядом, котра надає приміщенню легкості.

Для того аби досягти значнішого ефекту збільшення простору балкону досить часто проводять так звану процедуру його розширення по плиті. Кування іноді використовується, але лише в якості прикраси на просторих балконах. Завдяки цьому віддають данину традиції й водночас підкреслюючи таким чином стиль.

Чому варто замовити французький балкон в Харкові?

Крім красивого зовнішнього вигляду, віддати перевагу французькому балкону варто ще й по цілому ряду інших причин. Зокрема серед них наступні:

  • місця на балконі стає більше завдяки тому, що утеплювач та обшивка не використовуються;
  • оскільки чисельність робіт суттєво зменшується, то і вартість установки відповідно зменшується;
  • завдяки установці французького балкону приміщення в рази краще освітлюється сонцем;
  • французький балкон зовні виглядає стильно та гармонійно;
  • завдяки конструкції балконний простір візуально збільшується.

Де саме можна замовити облаштування французького балкону?

Всім тим, хто бажає облаштувати у себе вдома французький балкон, пропонуємо звернутися в компанію ЕлітБалкон. А ви ще роздумуєте над встановленням згаданої конструкції? Тоді будьте певні, що галерею робіт від ЕлітБалкону краще побачити на власні очі. Чому, запитаєте ви? Все просто: після побаченого ви просто не зможете відмовити собі у облаштуванні проекту.

Також хотілося б відзначити, що на рахунку компанії ЕлітБалкон більше ніж тисяча успішно засклених балконів й французьких в тому числі. Роками напрацьована майстерність, постійне вивчення нових технологій – те, що дозволяє сміливо гарантувати якість роботи на термін до 5 років.

У вас є запитання чи може бажаєте безкоштовно викликати замірника? Тоді звертайтеся до нас прямо зараз! Будемо раді допомогти!