В 2020 році компанія Самсунг випустила у продаж смартфон Samsung Galaxy S20. Довгоочікувана новинка вразила користувачів перш за все нереальною якістю фото та відео зйомок. На сучасному ринку телефонів цьому флагману немає рівних і зараз ми розповімо чому.

Ширококутова камера на 108 МР

Головною особливістю Samsung Galaxy S20 стала інноваційна камера на 108 МР. З її допомогою навіть найменші дрібниці зафіксувати не складно. Разом з іншими трьома камерами на передній панелі, вона створює неймовірно круті деталізовані кадри, які не гірші за професійні студійні фото.

Потужний зум дозволяє отримати збільшення змінку аж до 100 разів. При цьому зображення виходить досить чітке і деталізоване. Таке збільшення допомагає відзняти навіть ті об’єкти, які зазвичай не видно неозброєним оком.

Управління якістю фото за допомогою штучного інтелекту

Камери роблять одночасно декілька кадрів, а штучний інтелект обробляє їх та з’єднує в один. В результаті на виході маємо якісне та чітке фото.

Особливо ця функція допомагає під час нічної зйомки. Система прибирає фонові шуми та робить кадр контрастним та яскравим.

Відео у 8К форматі

Новинка, яка сформувала нове бачення відеозйомки за допомогою мобільного телефону. Об’ємне, деталізоване, яскраве та чітке зображення, яке у 16 разів краще за Full HD формат, тепер можливо отримати у будь-який зручний час. А потрібен для цього лише простий девайс, який завжди під рукою.

Отримані відео можна переглядати на великих екранах телевізорів і при цьому ніхто не здогадається, що зроблені вони на звичайний смартфон.

Така якість відео вразить друзів та знайомих у соціальних мережах та гарантовано збере тисячі переглядів.

Тепер створити унікальний та цікавий контент набагато простіше, адже смартфон відразу створює фото та відео, які практично не потребують допрацювань.

Новинка — слоуфі

Селфі тепер вже не в тренді, адже на його заміну приходить новий формат — слоуфі. Це короткі відео в уповільненому ритмі, які знімаються на фронтальну камеру смартфону. За допомогою Samsung Galaxy S20 знімати їх стає одне задоволення, адже ця функція закладена в программу пристрою.

Статичними фото вже нікого не здивувати, а подібні відео це щось нове та інноваційне.

Безрамковий дисплей

Діагональ екрану у 6,9” без рамок створює ефект повного заглиблення в процес перегляду контенту та користування смартфону.

Дисплей створює яскраву та чітку картинку, а розумна система налаштування дозволяє з комфортом використовувати телефон навіть під час сонячного дня.

Samsung Galaxy S20 — це інноваційний підхід до створення контенту та:

  • висока продуктивність роботи процесора;

  • ємність батареї у 5000 mAh;

  • герметичний корпус, що витримує заглиблення на 1,5 метри протягом 30 хвилин та багато чого іншого.

Флагман від Самсунг прийдеться до душі молоді та людям, які люблять йти в ногу з часом. Компанія не слідує трендам, вона створює їх, тому якщо ви хочете бути завжди в курсі подій цифрового світу, обирайте Samsung Galaxy S20.