Англійська вважається найпростішою мовою. Однак у співвітчизників йдуть роки на його освоєння. Пов'язано це з неправильним підходом до викладання. Щоб до моменту випуску зі школи дитина могла вільно розмовляти іноземною, запишіть її на вивчення англійської мови онлайн. На сайті naurok.ua можна дізнатися больще про курс.

Чому обирають онлайн-курси від "Наурок"?

Зручність відвідування лекцій - один з головних аргументів. Навчання проходить в дистанційному форматі в зручне для дитини час. Це дозволяє легко поєднувати заняття в школі з додатковими курсами.

Програма насичена, в ній у правильному співвідношенні поєднуються теорія з практикою. Розробкою онлайн-курсу займалася команда фахівців. Вони врахували сучасні методики і постаралися знайти оптимальний спосіб донесення інформації до дітей.

Школяр не тільки прослуховує лекції. Він залучений в процес завдяки постійної взаємодії. Учневі пропонуються інтерактивні домашні завдання для закріплення пройденого матеріалу.

Гейміфікація процессу не дасть нудьгувати. Завдяки такому підходу школяри залишаються в зосередженими. Подача в ігровій формі менше стомлює і дозволяє краще запам'ятовувати інформацію.

Пройти курс від "Наурок" варто для підвищення рівня англійської. Виручить курс тих, хто готується до іспитів або незалежного тестування

Як поліпшити результати?

Курси - ефективний засіб, однак не варто обмежуватися тільки програмою лекцій. Щоб вільно говорити англійською, треба спочатку зануритися в середу. Необов'язково для цього залишати країну. Занурення можна забезпечити за допомогою іноземного контенту. Сьогодні в мережі можна знайти художню літературу і комікси англійською. Регулярне читання поповнить лексичний запас, дозволить легко сприймати іноземні тексти. Література допомагає швидше розібратися в граматиці.

Сьогодні вже не потрібно читати зі словником. Розроблено багато мобільних програм. Завантажені книги вони можуть переводити послівно - користувач просто вибирає незнайомий вираз і тут же дізнається його значення. Програми безкоштовні, ними може скористатися хто завгодно. Популярні також додатки з паралельними текстами англійською та рідною мовами.

Бажано тренувати сприйняття іноземної мови на слух. У цьому допоможуть фільми, серіали і мультики. Можна також слухати англійську музику. Такий контент сприяє поліпшенню промови.