Земельна ділянка - це частина території з установленими межами, кадастровими даними і зареєстрованими в Реєстрі нерухомості. Земельні ділянки найчастіше вимагають оцінки, коли змінюється власник власності, тобто земельна ділянка продається, обмінюється, передається в дар, успадковується, здається в оренду, для інвестиційних проектів і т.д. Якщо у вас виникла необхідність в оцінці земельної ділянки, рекомендуємо скористатися послугами компанії «Альянс-Укрексперт». Експертна оцінка землі в Києві і по всій Україні тепер доступніша.

В яких випадках потрібна експертна оцінка?

Оцінюється земельна ділянка різного призначення і розмірів, розташована на будь-якій території України, під індивідуальне будівництво житлового будинку, або під комерційне використання, в разі покупки ділянки для сільськогосподарського призначення, землі під садівництво та для інших цілей.

Чому варто скористатися послугами компанії «Альянс-Укрексперт»?

1. Оцінка земельних ділянок проводиться відповідно до дотриманням Законів України незалежно від місцезнаходження ділянки. Компанія має 23 філії по Україні.

2. Гарантія правильності результату оцінювання, завдяки великому досвіду фахівців, які досконало знають нюанси процесу оцінки.

3. Доступні ціни на послуги. Остаточні збори включають в себе всі витрати, необхідні для виконання звітів про оцінку, і не мають прихованих витрат. Оціночна вартість починається від 700 грн.

4. Оперативність виконання послуг. Починаючи від 1 дня.

5. Гарантія конфіденційності інформації.

Для отримання більш детальної інформації, зв'яжіться з контактними телефонами з фахівцями в будь-який зручний для вас час. Будемо раді співпраці!