Існує безліч ситуацій, за яких нам терміново потрібно прорахувати суми у різних валютах. Це може бути велика покупка, онлайн оголошення із ціною в євро чи доларах, закордонний переказ або навіть шопінг під час відпустки.

Платіжна система Mastercard використовує найсучасніші технології, завдяки яким забезпечуються простий та безпечний процес будь-яких фінансових операцій. Одна з популярних послуг компанії — калькулятор валют. Спеціальна форма на сайті Мастеркард дозволяє конвертувати гроші будь-яких країн світу. Ви не тільки побачите актуальний курс, а й зможете здійснити транзакції в іноземній валюті.

Як працює конвертер валют

На сторінці калькулятора Мастеркард можна дізнатися всесвітній валютний курс, перевести гривні на долар чи євро та одразу поповнити свою валютну картку. Що потрібно для конвертації?

  • Перш за все — вибрати дату проведення операції, це дозволить побачити актуальну інформацію стосовно вартості грошової одиниці.

  • Вибрати національну валюту, або ту, значення якої вас цікавить (наприклад, долар к євро).

  • Якщо ви бажаєте виконати фінансову операцію — слід додати комісію вашого банку. Відсоток збору дізнатись можна у оператора банківської установи, яка випустила картку.

  • Обрати другу (іноземну) валюту з випадаючого списку.

  • Підтвердити розрахунок, натиснувши відповідну кнопку.

Після цих нескладних кроків ви побачите як кінцеву суму майбутньої валютної транзакції, так і сам курс валют.

Що потрібно знати

Конвертер валют надає можливість подивитись актуальну інформацію стосовно всіх існуючих грошових одиниць. Сервіс працює цілодобово та без вихідних, тобто виконати фінансові операції можна у будь-який зручний момент.

Але слід також враховувати, що калькулятор надає приблизну вартість як національної, так і іноземної валюти. Ваш банк-емітент може мати додаткову комісію за виконання транзакцій, тому кінцева сума може відрізнятися від тої, що вказана у конвертері.

Також не слід забувати, що курс валют — величина не постійна. Він змінюється щохвилини, тож на момент транзакції, яку буде проводити Mastercard, він може дещо відрізнятися від результату, який ви бачили під час запиту.

Валютні курси платіжного сервісу не застосовуються у випадках, коли конвертацію виконує оператор банку (в касі чи самостійно у банкоматі), а також під час розрахунків у магазинах, якщо ви користуєтесь українською карткою для оплати товарів закордоном.