Чоловічій пляжний одяг незалежно від своєї ціни і своєї якості завжди користується попитом, як у жінок, так і у чоловіків. При цьому саме останні сьогодні приділяють вибору цього предмета одягу особливу увагу. Адже пляжні чоловічі білизна плавки сьогодні реалізуються не просто у великій кількості і широкому асортименті, а й за привабливими цінами. Однак особливої ​​уваги засуджують саме види чоловічих трусів, адже сьогодні їх так багато, що навіть найдосвідченіші і досвідчені чоловіки можуть в них заплутатися.

Найпоширенішим видом і, мабуть, найдавнішим є звичайні сімейні труси. За своїм зовнішнім виглядом вони дуже схожі на шорти, тому якщо таке пляжне білизна має яскраву барвисту забарвлення, його і називають шортами. Якщо ж забарвлення спокійна і сіра, то просто семейники. До цього ж типу плавок відносять і «боксери». Їх головна відмінність полягає в тому, що останні виготовляють з трикотажу і мають більш облягаючий форму.

Ще одні досить популярні чоловічі білизна шорти для плавання - це плавки, хоча таку назву є невірним. Правильно їх називати бріфи, адже плавки - це труси для купання в водоймах. Залежно від висоти лямок на стегнах. А також їх ширини бріфи в свою чергу поділяються на три підгрупи максі, мікро і міні.

Менш поширеними видами чоловічих купальних трусів є танго, джок і стрінги. Як правило, вони не використовуються для щоденного використання і більш підходять для чоловіків, що займаються професійно стриптизом. Так танго і стрінги дуже схожі: вони повністю відкривають сідниці, при цьому танго з боків мають стрічки, а стрінги просто смужки тканини.

А ось такі чоловічі плавки як джок відкривають сідниці, але при цьому мають лямки, які розташовуються під ними. Зрозуміло, що в таких трусах кожен день ходити вкрай незручно, та й не гігієнічно.

Якщо ж говорити про те, де саме можна придбати таку пляжний одяг для чоловіків, то вибір конкретного місця залежить безпосередньо від виду необхідних трусів. Так купальні шорти звичне для обивателів продається практично у всіх магазинах чоловічого одягу, а також в салонах нижньої білизни. А ось якщо говорити про новинки в області чоловічого пляжного одягу, то шукати його слід або знову ж в салонах, або в спеціалізованих магазинах. На звичайних прилавках знайти плавальні шорти буде важко, так як попит у звичайних людей воно не користується.

У будь-якому випадку придбати чоловічі труси сьогодні будь-яких видів і кольорів не складно, головне знати, де шукати конкретні моделі.

Джерело: Інтернет-магазин купальників і пляжного одягу для всієї родини Fashion4you.ua