Диски на Ланос

Сучасний автомобіль для міста повинен мати не лише гарні експлуатаційні характеристики, але й бути привабливим зовні. Він виступає першим показником статусності свого власника, дає змогу самовиразитись, виділитися з загального потоку. Тому так багато водіїв прагнуть купити диски на Ланос легкосплавні або, навіть, ковані. На перший погляд ці колеса майже нічим не відрізняються. Велика кількість дизайнів обода, високі технічні властивості. Чому ж тоді вартість розглядаємих виробів коливається в широких межах. Давайте розберемося з цим поступово.

Литі колеса - всі етапи виготовлення

Для легкосплавних дисків на даний час використовуються сплави алюмінія та магнія з додаванням ряду інших металів. Точний склад початкового матеріалу всі виробники тримають в таємниці. Також не доступні для загального огляду всі нюанси технології виготовлення коліс, але деякі етапи все ж загальні для всіх:

  • виготовлення спеціальної пресс-форми, що вже має необхідний малюнок майбутнього обода;
  • заповнення цієї форми розплавленим металом;
  • проходження заготовки через ряд термічних обробок з різким коливанням температур.

Після цього, готове колесо оброблюється на токарному станку, шліфується та покривається захисним шаром лаку. Саме така технологія дозволяє отримати легкий, міцний виріб, що має високий рівень зносостійкості. Особливо ті моделі, в склад сплаву яких додається титан.

Кована альтернатива - вибір професіоналів

Кожен справжній автолюбитель звертав увагу на ковані диски. Вони вигідно відрізняються від легкосплавних зовні, а їх експлуатаційні характеристики не мають рівних. Виготовляються такі вироби шляхом об'ємного штампування. Заготовка з розплавленого металу спочатку проходить ряд пресів, які мають різні налаштування оказуємих навантажень. Потім проводяться поетапні нагрівання та остигання майбутнього колеса, виконується штучне старіння металу. На завершальному етапі колесо шліфується, з його поверхні видаляються всі недоліки за допомогою фрезерних верстатів. Процес виготовлення вимагає наявності великої кількості сучасного та високоточного обладнання, а також великої кількості ручного труда. Таким чином отримують якісні, найбільш надійні та довговічні автомобільні диски.

Як обрати кращий варіант

Перед покупкою важливо проаналізувати такі фактори:

  • умови експлуатації автомобіля: місто чи село, асфальт чи грунтова дорога;
  • стиль водіння;
  • марку машини, адже ковані колеса хоч і гарні, але не дуже підходять для класики.

Якщо ви шукаєте нові колеса на Ланос, то більш раціональним буде обрати легкосплавні диски 13. Ну а ковані ободи прекрасно підкреслять лоск та статусність марок Mercedes, BMW, VW. Останнє слово як завжди за власником транспортного засобу.

Купити диски вигідно та швидко можна і вдома

Інтернет-магазин АвтоДискиUA - один з лідерів даній галузі. Тут створені всі умови для швидкого та легкого придбання коліс будь-якого типорозміру та різновиду:

спеціальна пошукова система по сайту;

постійне оновлення товару та співпраця лише з перевіреними постачальниками;

вигідні умови гарантії, заказа та оплати.

Диспетчерська служба готова надати консультацію кожному клієнту в телефонному режимі або через онлайн чат. Відправлення готового заказа відбувається вже наступного дня в будь-який куточок нашої країни. А оплатити товар ви можете після його отримання та перевірки. Також ми розробили цілий ряд привабливих знижок та акцій. В нас часто проводяться різного роду розпродажі. З АвтоДискиЮА ваша покупка буде не лише вигідною, а ще й безпечною.