Буріння свердловин на воду - це непроста будівельна послуга, що вимагає високої кваліфікації її виконавців. Якісний підрядник з буріння ретельно збирає і аналізує інформацію про геологічні умови на місцевості і володіє найсучаснішими методами буріння всіх видів ґрунту, який там зустрічається. Перед початком робіт, він повинен вам надати вичерпну інформацію - про глибину майбутньої свердловини, описати властивості і якість води, яка буде через неї надходити, а також інші технічні характеристики.

На який водоносний горизонт бурити свердловину?

Ви можете вибрати буріння свердловини на технічну або на питну воду. Однозначно відповісти на це питання «на який водоносний горизонт бурити свердловину?» не представляється можливим, оптимальний вибір свердловини для кожного випадку залежить від великої кількості складових.

 • Свердловина на технічну воду використовується як тимчасова, для поливу або для інших технічних потреб. З переваг - відносно не висока вартість.
 • Свердловина на питну воду може досягати глибину до 180 метрів і глибше. Її можна використовувати як повноцінне водопостачання заміського комплексу, будинку, дачі тощо.

Незалежно від типу буріння в комплекс робіт з облаштування автономного водопроводу входить монтаж інженерних споруд:

 • водозабори;
 • насосні станції;
 • трубопровід;
 • резервуари для води і так далі.

Свердловина на технічну воду, досягає одного з верхніх водоносних горизонтів, буриться, як правило, за два-три дні. Вона складається з обсадної труби і сітчастого фільтра. Термін її служби залежить від інтенсивності використання, а також від потужності водоносного горизонту і становить в середньому 7-10 років. В принципі, після закінчення цього терміну можна очистити свердловину від мулу, але вартість і трудомісткість цієї роботи нітрохи не поступаються новому буріння в іншому місці.

Більш висока ціна на свердловину з питною водою, більш ніж виправдана.

Такі свердловини досягають водоносного горизонту, розташованого на глибині до 200 метрів, та глибше. Це більш складна і тривала процедура, яка повністю окупається, високою продуктивністю і якістю води. Глибина артезіанських свердловин також більше, ніж свердловин на технічну воду, що відбивається і на ціні (погонного метра робіт, і обсадних колон). Буріння триває не менше 5 днів, але це число може зростати в залежності від породи ґрунту і кінцевої глибини кожної свердловини. Артезіанська свердловина може справно працювати протягом 50 років, що в 5-7 разів перевищує аналогічний показник свердловини на технічну воду! Другою важливою перевагою є якість води. Зміст домішок і заліза, допустимо для вживання за нормами ДСанПін.

Рішення за вами!

Здавалося б, очевидно, що артезіанська свердловина в усіх сенсах краще: вона прослужить як мінімум ще одному поколінню, до того ж води фільтрової свердловини, набагато ближчі до поверхні землі, при відсутності ефективної системи очищення можуть нести певну загрозу здоров'ю через неблагополучний стан довкілля, великої кількості побутового сміття поблизу житлових будинків, а також мікроорганізмів, що живуть у верхніх шарах ґрунту. Однак, пристрій дешевшої фільтрової свердловини буде куди розумніше, якщо вода, яка через неї, необхідна для поливу рослин або технічного використання.

Бурова компанія «АРТЕЗБУР» https://artezbur.ua/ вже більше 25 років пропонує послуги буріння свердловин на воду і монтажу систем автономного водопостачання заміських будинків, котеджів і дач. Ми успішно освоюємо ринок буріння і проведення геологічних вишукувань, постійно розширюючи географію своєї діяльності. На сьогоднішній день бурова компанія «АРТЕЗБУР» здійснює буріння на воду у Києві та Київській області. Переваги співпраці з нашою компанією полягають в наступному:

 • суттєві знижки на буріння свердловин та інші роботи для постійних клієнтів;
 • високий професіоналізм співробітників;
 • можливість залишити заявку на буріння безпосередньо на сайті;
 • висока якість виконаних робіт та гарантійне сервісне обслуговування.
 • пропозиція повного пакету послуг з облаштування автономного водопостачання (буріння свердловини, монтаж глибинного насоса і засобів його управління, установка очисних систем, прокладка зовнішніх і внутрішніх комунікацій і так далі).

Фахівці нашої компанії завжди готові порекомендувати той варіант робіт, який не тільки повною мірою задовольнить запити замовника, а й мінімізує його витрати. Бурова компанія «АРТЕЗБУР» відрізняє бездоганний сервіс на всіх етапах співпраці - від вичерпних консультацій менеджерів з усіх питань до швидкого і професійного виконання робіт «під ключ» безпосередньо на об'єкті.