Ми знаємо, що багато компаній вже перейшли на режим домашнього офісу. Але чи вдалося всім правильно організувати свою роботу і не втратити ефективність? Бітрікс24 - це місце, де кожен може спілкуватися, спільно працювати над завданнями і проектами, управляти клієнтами і робити набагато більше. Бітрікс24 має всі необхідні інструменти, які допоможуть вам ефективно управляти вашою компанією і командою. Повірьте, переклад співробітника на віддалену роботу може пути легким та зрозумілим.

Чому варто скористатися платформою Бітрікс 24?

Ваші співробітники ефективні, але незадоволені роботою? Або ви надаєте приємні умови роботи і досвід, але у вас все ще немає продуктивності? Бітрікс24 робить процес управління персоналом ефективним, простим і прозорим. Це єдиний інструмент, який вам потрібен для підвищення продуктивності, виховання лідерів і формування здорової, заснованої на цінностях корпоративної культури.

Особливості Бітрікс24:

1.      Каталог співробітників і управління;

2.      Будівник звітів;

3.      Самообслуговування і автоматизація робочого процесу;

4.      Зв'язок в реальному часі;

5.      Участь співробітників в робочому процесі в будь-який час доби;

Проста організація офісу вам гарантована. Ви можете із задоволенням спілкуватися зі співробітниками, при цьому маючи можливість ефективно будувати процес роботи. З одного боку, Бітрікс24 об'єднує компанію і дозволяє вибудовувати відносини з клієнтами з першого дотику до успіху продажів, з іншого боку, ефективно управляти компанією і контролювати зовнішні процеси. Для тих, хто зацікавлений у переведенні співробітніка на віддалену роботу, це кращий спосіб організації робочого процесу!