В онлайн-магазині Planet Hobby завжди широкий вибір спеціалізованої техніки для будь-якого виду захоплення. Основна частина товару це машини на радіоуправлінні. Широкий асортимент магазину розрахований як на самих маленьких любителів так і на професіоналів. У нас є все, починаючи від невеликих іграшкових машинок і закінчуючи професійними радіомодели для досвідчених фахівців. Популярність машинок як з електромотором так і з бензиновими двигунами однакова. Другий варіант є більш цікавим для людей старшого віку, з - за складності освоєння управління і настройки мотора. Так як двигун, який розташовується під корпусом машинки має принцип дії мотора справжньою авто.

Іграшки без вікових обмежень

Для машинки на радіоуправлінні немає обмежень у віковій категорії. Такі речі, як радіокеровані машинки на пульті є найкращими подарунками не тільки для дитини, а і для дорослого чоловіка. І все ж тут варто відзначити той факт, що іграшки даного типу краще купувати дітям старше трьох років. Каталог магазину також має моделі іграшок з примітивним пультом управління для ще маленьких автомобілістів, який задає рух тільки в основні чотири напрямки. Якщо ви хочете здивувати своє чадо подаруйте йому перевертень або автотрасформер з дистанційним пультом управління. Але слід зазначити, що і класичні моделі масштабних машинок з сучасних мультфільмів за посиланням вказаним вище, також досить цікавім та популярні.

Якісна гра перевірена часом

Досить тривалий термін служби машинок на дистанційному управлінні від інтернет - магазину Planet Hobby говорить про високу якість товару. Весь товар у нас сертифікований. Якщо говорити про конструкцію дитячих машинок, то вони мають досить просте системне управління з колекторним мотором. Все, що вам потрібно, так це якомога більше придбати батарейок або акумуляторів для довгих дитячих ігор. Професійні ж автомобілі найчастіше мають надійний безколекторний мотор і складні системи управління, а також дорогу електроніку. Це говорить про значне збільшення дальності дії сигналів, при цьому час заїзду може бути від 20 до 40 хвилин, це залежить від типу приводів.

Також ми маємо широкий асортимент товару для тих хто любить їздити по бездоріжжю. У магазині Planet Hobby є безліч моделей джипів і позашляховиків. Позашляховики на радіокеруванні діляться на види: це агресивні і потужні монстри біг-фути, спортивні баггі, полегшені і в той же час міцні траггі, ралійні шасі швидкісні показники яких значно краще, ніж у монстрів.