На сучасній кухні, в арсеналі сучасної господині є безліч пристосувань та посуду, які допомагають спростити процес приготування будь-якої страви. До цієї категорії належать каструлі і сковорідки з антипригарним покриття, силіконові щітки та тому подобним. Але особливе місце на кожній кухні займає силіконовий килимок для випічки.

Силіконові килимки - це досить новий аксесуар в кулінарії, який відразу ж став затребуваним. Випробувавши його в справі, складно уявити, як же раніше вдавалося обходитися без нього.
Серед усього асортименту аксесуарів для кухні зустрічаються різні вироби з силікону. Кожному з них знайдеться місце у цій домогосподарки!

Види силіконових килимків

Силіконові килимки можуть бути різними - для раковини, для розкочування тіста, для гарячого.
При виборі дуже важливо звернути увагу на його якість. Перше важливе правило, намагайтеся уникати моделей яскравих кольорів. В такому випадку ваш десерт може набути кольору форми або ж токсичних речовин, які містяться у яскравій фарбі.

Виріб не повинен мати різкого запаху, на упаковці має бути маркування з короткою інформацією про:

  • виробнику
  • складі
  • безпеки
  • керівництві використання

Залежно від країни, в якій виготовлено виріб, маркування може відрізнятися, але відомості про безпеку і способи застосування повинні бути завжди. Якщо мова йде про аксесуар, який планується використовувати з харчовими продуктами, це обов'язково має бути зазначено.

При виборі силіконового килимка варто звертати увагу не лише на якість, а й на експлуатаційні характеристики. Саме тому важливо переконатися, що килимок м'який, гнучкий, його краї рівні, а колір рівномірний, немає ніяких пошкоджень. Якщо є така можливість – зігніть виріб. Якщо на поверхні залишаться білі лінії згину, від покупки краще відмовитися.

Килимки для випічки

Силіконовий килимок для випічки - незамінний аксесуар на кухні. Він не дає випічці прилипати, дозволяє легко знімати її з поверхні, підходить для роботи з високою температурою і її перепадами. Наприклад, його можна зберігати в морозилці, якщо ви вирішили підготувати запас вареників, котлет і тому подібних страв.

При нагріванні матеріал не виділяє шкідливих речовин, а значить силіконові килимки для випічки безпечні для здоров'я. У продажу зустрічаються різні варіанти килимків для запікання, наприклад армовані, а також антипригарні силіконові форми з розміткою, з бортиками, що істотно полегшує процес готування.

Силіконові підставки під гаряче

Силіконові підставки під гаряче призначені для посуду. Це може бути каструля з свіжозвареним супом, чайник, чашка і т.д. За допомогою таких підставок ви не зіпсуєте поверхню столу!
Сучасні кухонні аксесуари з силікону - просто must-have на кожній кухні!

Якщо ви вирішили зробити покупку саме у нас, ви неодмінно оціните високу якість та доступну вартість товарів. У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся до наших консультантів. Координати знайдете на нашому сайті https://yavshoke.ua.